Unitedcrew.org - zakończyło działalność!

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Ach,polska scena rośnie w siłę!Oby tak dalej!</ironia>

A teraz na poważniej i odbiegając odrobinę od tematu - są jeszcze jakieś działające grupy?Bo większość "polskich" należy do kategorii sentymentalnych,takie przynajmniej sprawiają wrażenie...
Prawda taka, że jakiś jeszcze poziom jak widzę to tylko na IRCu, ale większość ludzi poskładała się w zamknięte grupki i albo są to idioci wierzący w to że są 1337, bogiem i czymśtam jeszcze na raz, albo ludzie naprawdę szurnięci ale znający się na rzeczy:)
 

josephk

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2006
Posty
9
Ano szkoda, szkoda... parę latek to forum robiło za moją prasówkę codzienną, ogólnie miło wspominam...
@Wojass - masz może jeszcze bazę z forum? Jeżeli masz to gdybyś był tak miły i podesłał mi wszystkie moje posty byłbym zobowiązany - o ile pamiętam jest tam kawałek kodu, którego nigdzie indziej nie mam a z chęcią bym go sobie zachował
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Nigdy was nie lubiłem, głównie za te powiązania z tophackami, d3m0nami i innymi pałkami, ale smutno. :(
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
@josephk: pm

Nigdy was nie lubiłem, głównie za te powiązania z tophackami, d3m0nami i innymi pałkami, ale smutno. :(

tophacki i d3m0ny też nas nie lubiły i nie byliśmy z nimi powiązani :D
 
Ostatnia edycja:

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
To piona. ;)
W każdym bądź razie tak mi się jakoś z d3m0nkiem UC kojarzyło, ale to chyba bardziej jednak fusion group, dawno się nie zajmowałem już tym, pamięć w tych tematach szwankuje.
Ale co racja, to racja - dużo 'starszych' zaczyna odchodzić w ostatnim czasie, aczkolwiek myślę, że wiele osób jest jeszcze w trybie 'nieaktywnym', a śledzą to, co się dzieje.. ;)
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Witam. Ja też dorzucę swoje, mimo, że zaraz mi ktoś napisze, że odświeżam stare tematy albo zebrało się na wspomnienia.
Fajnie, że można znaleźć w necie jeszcze ślady działalności UC. Haker.com.pl to było moje pierwsze forum o tej tematyce, potem były jeszcze 3 ale faktycznie wszystkie padły. Tak sobie zajrzałem i patrze temat o UC.
Miło Was widzieć.
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
Sorki za odgrzanie ale dawno mnie nie było :)
Echh stare czasy, miło się wspomina UC, codzienna lektura i opracowywanie różnych tricków :)
Pozdrawiam
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
O mój ty Panie, astRX zawitał... Pamiętam jak kilka lat temu pisałem pierwszego swojego trojana w oparciu o źródła z Twojej strony :D

Jeśli chodzi o to, że starzy śledzą i się nie wypowiadają to sądzę że coś w tym jest, a świetnym tego przykładem jest ten wątek. Martwi mnie tylko to, że co raz mniej nowych, ambitnych ludzi się pojawia.
 

josephk

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2006
Posty
9
He he - widzę, że zbytnio nie odkopię... :)
Jakoś mnie wzięło na wspominki i wszedłem na to forum zobaczyć czy ktoś z UC tu jeszcze bywa i widzę, że ludziska żyją jeszcze :p
Jakoś nadal mi brakuje forum UC, a to już latek minęło parę...
 

kindziukxxx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2009
Posty
1
Witajcie, aż ostatnio naszła mnie taka nostalgia i wiecie co , wielka szkoda że UC upadło, chociaż zamknięcie strony było już tylko odcięciem tlenu umierającemu człowiekowi.
Jednak mam prośbę, taką która pojawiła się spory kawałek czasu temu - ma ktoś tapetki z UC? a jakby miał to czy byłby skłonny się podzielić?
 

josephk

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2006
Posty
9
a to tak z ciekawości zobaczę czy ktoś tu jeszcze czasem zagląda? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom