Uruchom jako administrator - pomocy.

szym1121

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2012
Posty
8
Witam, jeśli wątek jest stworzony nie w tym dziale co powinien, to proszę o przeniesienie i z góry przepraszam.

A więc mój problem polega na tym że "stworzyłem" w c# gotowy kod (keylogger) który dostałem od jednego z użytkowników forum, po stworzeniu keylogger działa lecz tylko wtedy gdy otworze go klikając PPM i wybiorę opcję "uruchom jako administrator"..

Moje pytanie tyczy się tego czy można przy pomocy winrara mogę spakować pliki (keylogger + program/zdjęcie/itp.) i w komentarzu nadać komendę która automatycznie uruchomi archiwum(sfx) z uprawnieniami administratora.
A jeśli takowej opcji nie ma to proszę o alternatywy.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Niestety, nie ma takiej opcji. Jedyne co możesz zrobić to zmienić manifest pliku, żeby dało się uruchomić tylko jako administrator, albo w ogóle (wyskoczy okienko i ofiara będzie musiała kliknąć na "Tak");
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Odpisałem Ci w temacie o keyloggerze, ale wkleję tez tutaj:

Jest taka możliwość do zrobienia w C#. Gdy masz otwarty projekt keyloggera w środowisku Visual C#, należy w oknie Solution Explorer kliknąć prawym przyciskiem myszy na nazwę projektu i wybrać: Add > New Item..., z listy wybrać Application Manifest File i kliknąć przycisk Add.
Teraz w kodzie tego manifestu należy zamienić linijkę:
Kod:
Kod:
<requestedExecutionLevel level="asInvoker" uiAccess="false" />
na
Kod:
Kod:
<requestedExecutionLevel level="requireAdministrator" uiAccess="false" />
Po tym należy zapisać zmiany (File > Save All) i przebudować keyloggera (Debug > Build Solution).
 

szym1121

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2012
Posty
8
Dzięki wielkie Panowie, fajnie że można liczyć na pomocną dłoń. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z tego typu programami i baaardzo mnie wciągnęło, dlatego zabieram się za naukę języka C.

Jeszcze raz dzięki wielkie, pozdrawiam.
szym1121
 

szym1121

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2012
Posty
8
Okej, zmieniłem co trzeba i pyka.. Na początku byłem lekko zmieszany bo są tam 2 takie same polecenia, ale metodą prób i błędów dobrnąłem swego.
Pozdrowienia.
 
Do góry Bottom