Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark x3330 - skaner niedziała

NewtoN16

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
5
Cześć
Mam urządzenie wielofunkcyjne firmy Lexmark x3330, lecz skaner niedziala. Wczesniej działał, lecz pewnego dnia chcialem sobie cos zeskanowac to mi wykoczyl taki napis zebym zresetwal komputer, zainstalowal sterowniki, odłaczyl i podlączyl kabel, itp. Zrobilem wszystko co tam pisalo ale skaner nadal niedzialal, i ja juz niewiem co mam zrobic. Kiedy kopiuje jakis dokument przez skaner bez uzycia komputera to jakos sie kopiuje ale niewiem czemu jak chce cos zeskanowac na komputer to sie nieda. Prosze o pomoc xD

z góry THX ^^

pozdro xD
 

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
Powiem Ci tyle. Jeśli to urządenie jest nowe to idź czym prędzej do sklepu oddaj je dopłać kase i weź HP'ka.
<
Nie polecam tej firmy ponieważ tusze są drogie a drukarki wadliwe. Sam miałem 3 drukarki Lexmarka i nie byłem z nich zadowolony. A co do twojego problemu to poszukaj innych sterowników.

Pozdro
smile.gif
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by bandito88
Powiem Ci tyle. Jeśli to urządenie jest nowe to idź czym prędzej do sklepu oddaj je dopłać kase i weź HP'ka.
<
Nie polecam tej firmy ponieważ tusze są drogie a drukarki wadliwe. Sam miałem 3 drukarki Lexmarka i nie byłem z nich zadowolony. A co do twojego problemu to poszukaj innych sterowników.

Pozdro
smile.gif
Popieram. Mam X 2330 i ciagłe klopoty z nim. No i of corse nie działa pod linuxem.
 

NewtoN16

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
5
No ale skaner wczesniej działał poprawnie na tych sterownikach. to urzadzenie ma chyba z 1 rok i wszystko dzialalo. Skaner tylko nie dziala wtedy kiedy cos chce zeskanowac na kompa ale gdy kopiuje dokument to dziala normalnie. To chyba cos musze w kompie porobic tylko nie wiem co xD i dlatego napisalem o pomoc xD =]
 

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
Ciężko mi powiedzieć. A wykrywa ci ogólenie urządzenie wielofunkcyjne?? Może masz coś z systemem. Nie wiem...
<
Mi jak nie wykrywało drukarki to albo wina portu, albo kabla. Albo urządzenie się uszkodziło
<


Pozdro
smile.gif
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Kanciastoporty
ja z lexmarkiem nie mam zadnych problemow ;]
Te drukarki są najtańsze na rynku za to najdroższe mają tusze.
Mój znajomy miał kłopot, bo nie wiem czy wiecie ale używanie tańszych nie oryginalnych zamienników powoduje utratę gwarancji z chwilą użycia.
Znajomy nie mógł reklamować wady.

Najlepszy sposób sprawdzenia czy to nie wina twojego oprogramowania to iść do kolegi podłączyć, zainstalować i sprawdzić czy działa...

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom