Usuwane tematy i przeczytane tematy

arek94

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
6
Czy ktoś wie czemu moje tematy są usuwane w ciągu kilku dni. I czemu pokazuje mi się że mam nie przeczytane więcej niż 100 tematów jak czytam co najmniej 100 a to wraca co kazde logowanie albo co dwa logowania Czemu tak się dzieje?

HELP
 

NieGroźny

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2006
Posty
66
jak przeczytasz temat nieczytany (taki zielony) to nie klikaj wstecz bo sie nie odznaczy jako przeczytane.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Jak sie nie odznaczy, cała strona musi sie wczytać i wtedy zostaje oznaczona jako przeczytana.

A co ile wchodzisz na forum? Bo jak rzadziej niż 2x dziennie to ma prawo sie ten komunikat pojawiać.
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
A ja powiem, ze po prostu jest skopane oskryptowanie - też mam ten komunikat - np, że ilość nieprzeczytanych postów przekroczyła sto, ilość usuniętych 30 - co znaczy, ze mam 30 nieprzeczytanych od ostatniej wizyty. Po prostu jest jakiś błąd i tyle. [Jeżeli naprawdę się ma ponad 100 nieprzeczytanych to i tak nic się nie dzieje..., a klikam "oznacz wszystkie jako przeczytane" za każdym razem]
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Definitywnie limit tych postów powinien zostać zwiększony i najważniejsze: dodać opcje ignorowania topików. Poco mam być ciągle powiadamiany o tematach do których na 101% nie zerkne.

No ale puki co admin ma wakacje, to na tego typu usprawnienia przyjdzie nam poczekać.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
No i w ogóle po co ta informacja jest... Dobija mnie to, bo zawsze tracę tą sekundę-dwie na przełączenie się na właściwe forum...
 

Question

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2006
Posty
56
Ja też jestem za zwiększeniem tej liczby. Chociaż do 200 postów. Bo właściwie zawsze mam około 150 postów nieprzeczytanych jak wchodzę na forum... ;(
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
a ja tam nei mam z tym problemu
<
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Mógłby ktoś interweniować, bo mam limit 10 postów ;/
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ja niemam z tym problemu a może czasem już podobny istnieje lub coś łamie

Jeżeli są usuwane bądź pewien że był powód, a najprawdopodobniej na forum już temat jest poruszony (podobny)
"HELP" - pisz po polsku
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
dziwna sprawa bo mi pokazuje sie komunikat ze przekroczylem 10 nieczytanych postow - liczba usunietych postow np. 32 a i tak w panelu moge zobaczyc wszystkie 40 czy tam iles nieprzeczytanych. Tak wiec do konca tego nie rozumiem jednak to wcale nie przeszkadza (no bo faktycznie nie sa usuwane)
 
Do góry Bottom