Uwaga na linki z rapidshare,speedyshare etc.

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Witam chciałem poinformować użytkowników forum aby nie sciagali programów umieszczonych na rapidshare,speedyshare itp. stronach do umieszczania plików.

Chodzi głownie o posty typu:

Siemka to moj nowy keylogger sciagnij plik tutaj link do sciagniecia jest to radpid albo inna strona do wysylania plikow ...[/b]

Elo, szukasz keyloggera dobrze sie sklada akurat napsialem i prosze dam ci go..
tutaj link do sciagniecia jest to radpid albo inna strona do wysylania plikow ...[/b]

Chciał bym zauwarzyć że jezeli ktoś publikuje na tym forum "swoje dzielo" keyloggera czy też trojana w 99% zakłada strone poświeconą programowi, opisuje jego możliwości, umieszcza screeny programu. Tak wiec latwo rozpoznac czy to jest tzw. syf czy też program który jest pewny. Dodatkowo program który nie wydaje sie podejrzany etc.. mozna zekanować na stronach skanujacych pliki różnymi av jeżeli pokazują ze program swierzo po publikacji
jest wykrywalny przez wiekszość av to oznacza ze prawdopodobnie mamy do czynienia z syfem lub programem który został zbindowany z czymś i nie radze czegoś takiego uruchamiać chyba ze ktoś posiada dużą wiedze i będzie umiał sobie poradzić w przypadku gdyby to był syf
<


Wysyłam również prosbę do użytkowników jezeli zobaczycie jakiś podejrzany temat/post odrazu zglaszajcie go.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
A ja bede rozdawal ostrzezenia za off-topic.
 
Do góry Bottom