Uzyskanie Handshake Kali.

latajacybocian

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2013
Posty
1
Witam. Mam mały problemik, mam na oku sieć sąsiada zabezpieczenia WPA2 czyli zabawa z airmon-ng no właśnie odpalam płytkę z LiveCD z Kalim, pobieram pakiety przez komendę
airodump-ng -c 11 -w naszdump --bssid ___ --encrypt wpa2 mon0
wszystko ładnie pięknie prawie 8k pakietów niestety nie mogę uzyskać handshake poprzez komendę
aireplay-ng -0 1 –a BSSID –c station mac mon0
poniewa Lost i Frames użytkowników są cały czas na 0 lub 1 czyli wg mnie nie pobierają żadnych pakietów.
Co może być tym spowodowane ?
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
ze wzgledu na odleglosc i standard wifi pojedynczy pakiet "deauth" moze sie "zgubic" wyslij wiecej pakietow:

aireplay-ng -0 10 -a BSSID -c client_mac mon0
(upewnij sie ze klienci sa podlaczeni do AP - nie maja wpisu "not associated")

Lost to pakiety jakie utracili np. probojac korzystac z internetu w momencie kiedy rozlaczylismy klienta aireplay'em
Frames liczba przeslanych pakietow, jesli liczba ta sie nie zmienia oznacza ze np. klient uruchomil komputer ale nie korzysta z internetu. Jesli od czasu do czasu pojawia sie mala ilosc pakietow to prawdopodobnie program antywirusowy etc. sprawdza stan aktualizacji.

albo aireplay-ng -0 0 -a bssid mon0 / az do uzyskania efektu

W razie problemow pozostaje niezastapiony fake AP

Ps. mozesz nie otrzymac handshake'a jezeli ofiara uzywa routera CISCO z nowym revisionem, wtedy pozostaje bcast deauth i podstawienie fake AP (;
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom