Włamania za posrednictwem winXP

mrmk11

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2008
Posty
4
Jesli admini postanowią zlikwidowac ten temat to ok
smile.gif

Chciał bym jednak wygłosić apel do wszyskich którzy chca sie włamywac do sieci za pomocą winXp i do ludzi którzy im w tym pomagają!! JEśli macie choć troche poczucia własnej wartości to każcie im po prostu zająć sie Linuxem!! przepraszam ale nie moge czytac juz o tych ludziach co siedza na win i chca sie włamywac! oczywiscie nie jest to zaden problem ale moim zdaniem jest to nie etyczne! dziekuje i pozdrawiam!
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Świat jest zły i okrutny, a my jesteśmy błe
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Myślałem że moda na opluwanie Gatesa już się skończyła
<

mrmk11 może byś podał jakieś konkrety np. dlaczego hakowanie z linuxa jest bardziej etyczne niż z windowsa ?
 

mrmk11

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2008
Posty
4
Ja po prostu nie moge patrzec jak tu ludzie pisza cos w stylu ,, pomocy!! jak moge sie wlamac do sasiada- mam winxp i katre srata tata.. czy sa do tego jakies programy" Jezu trzymaj mnie bo juz nie moge!
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
A jak napiszą: , pomocy!! jak moge sie wlamac do sasiada- mam linuxa i katre srata tata.. czy sa do tego jakies programy"to co dobrze ?
smile.gif
 

mrmk11

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2008
Posty
4
aj łapiesz mnie za słowa :>
smile.gif
moze masz racje
smile.gif
ale i tak moim zdaniem skoro google nadal dzialaja to raczyl bym ich splawiac.

ale powiem ci ze tak jak by tak zapytal to bym zrozumial. poziomy sa rózne a win shit jeden
<
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
ale z Winshita też da sie h4ck$iow4Ć... tylko trzeba mieć exploit, narzędzia, i inne duperele no i trzeba mieć katre srata tata, bo bez tej katry srata tata komputer będzie robił "srata tata", a tak na poważnie to jak mówiłem da się wina używać tylko nie tak jak Gil bates sobie tgo życzy
<
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
kolejny, który myśli ze linux to potęga -.- Linux to nic innego jak open sourcowe gówno pisane po godzinach, przez programistów którzy piszą na codzień, w godzinach pracy komercyjny soft. Jedyna zaleta to jest darmowy, i szybszy (dotyczy niektórych dystrybucji). i nie mów mi, ze na MS nie znajdziesz softu do włamywania się, bo jest tego gówna milion razy więcej.

Po drugie, jak płacisz to wymagaj. 90% userów nie wie, że ma darmowe wsparcie od Microsoftu ;d
Nie wiesz jak zrobić? Zadzwoń.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
moge czytac juz o tych ludziach co siedza na win i chca sie włamywac![/b]
ojej... a czy ktoś Ci każe to czytać?
Linux to nic innego jak open sourcowe gówno pisane po godzinach, przez programistów którzy piszą na codzień, w godzinach pracy komercyjny soft.[/b]
Nie koniecznie, nie zapominaj że programiści piszący oprogramowanie open source też zarabiają i to nie małe pieniądze, na tym też się idzie dorobić...

Po drugie, jak płacisz to wymagaj.[/b]
chyba że nie płacisz
<



Czy Wy kiedykolwiek do jasnej ciasnej przestaniecie narzekać na to forum? Coś nie podoba to nikt was tutaj nie trzyma, ludzie są jacy są i zawsze tacy będą, nikt tego nie zmieni, i na tym właśnie polega urok tego forum ^^
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
używałem przez tydzien Ubu 7.10. wczesniej mialem na HDD 6.04.
I tak powiem: na pierwszy rzut oka - całkiem niezłe. Ładnie wygląda i ogólnie funkcjonalne.
Ale jak mi padła Winda i przez tydzień musiałem robić na Ubuntu, to dopiero ujawniła sie nie stabilność.
Zanim zadziałał mi Flash w FF to zmieniałem dobrze ze 2 godziny -.-

takie jest moje zdanie. Używam Win od 10 lat i być może to kwestia przyzwyczajenia.
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
no to czas najwyższy zmienić byka... jakbyś teraz posiedział 10lat na np. Debianie to też byś każdemu go radził. Takie jest moje zdanie. Debian jest stabilniejszy od reszty dystrybucji a co do Ubu to się nie dziwie. Też za nim nie przepadam bo jak dla mnie jest najwolniejszy z linuxów...
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
ja smigam na Ubuntu 8.04, zeskonfigurowanie wlasnie np flasha w ff byly problemy i inne, ale jak cos raz skonfigurujesz to to dziala i dziala i dziala ...
na poczatku tesknilem za winda, nie dzialaly masa programow, nie umialem zainstalowac wszystkiego na linuxie, ale juz po 4 miesiacach sie przyzwyczailem i jest glant, polecam linuxy
 
Do góry Bottom