włamanie się do livebox 9ed8

sidewarp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2011
Posty
3
witam jestem nowy i raczej nie majacy w tym temacie bladego pojecia. szukalem i nie znalazlem tego co potrzebuje sie dowiedziec. moj problem polega na tym ze brat ma wlasnie liveboxa pod laptopem przez wifi i w jaki sposob moge wejsc na jego net a nie chce udostepnic mi klucza a szyfrowanie ma WPA2-PSK da ktos pomysl jak wlamac sie na jego wifi. nie mam dojscia do jego pokoju zeby na guziku sie podlaczyc bo zamyka pokoj jak go nie ma. prosze o wyjasnienie i rade jaki program da rade z tym. nic nie rozumie z tych pojec i ogolnie o wlamaniu sie a chce to zrobic i zrozumiec.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
BackTrack 5R1 LiveCD.
Do tego systemu jest masa tutoriali "Jak złamać zabezpieczenia WEP/WPA/WPA2"
 

sidewarp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2011
Posty
3
gdybys mogl mi podac jakis tutorial? szukalem kilka dni i nic nie potrafie znalezc. a o co chodzi z tym podeslaniem czegos i zdalnie podejrzec? jestem nie w temacie i nie rozumie o co chodzi
 

sidewarp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2011
Posty
3
tylko ten program ktory mi podales jest pod linuks a ja i moj brat ktory ma tego liveboxa mamy windows
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
gdybys mogl mi podac jakis tutorial? szukalem kilka dni i nic nie potrafie znalezc.
Nie dziwie się. Chyba nie ma innych niż Brute Force, a to jest często nieskuteczne.
a o co chodzi z tym podeslaniem czegos i zdalnie podejrzec? jestem nie w temacie i nie rozumie o co chodzi
Poczytaj o trojanach i wirusach.
tylko ten program ktory mi podales jest pod linuks a ja i moj brat ktory ma tego liveboxa mamy windows
1. "pod linuks"...
2. Poczytaj o Live CD
3. "AirCrack" to interesująca Ciebie część BT. Jest też pod Windowsa (chyba), ale pewnie kiepsko działa.
 

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
A masz dostęp do tego komputer ? Bo ja kto twój brat to pewnie tak. Podchodzisz do komputera i wpisujesz w pasku adresu 192.168.1.1 wpisujesz admin admin i sprawdzasz hasło easy ? podejrzewam że brat nic nie pozmieniał przy logowaniu.

Ale i tak najlepsza metoda to po prostu zapytać.
 
Do góry Bottom