Włamanie się do własnego routera.

Nocnyy

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
3
Witam, posiadam router z tp-linka TL-WR543G. Chciałbym wejść do jego ustawień aby odblokować porty lecz mój dostawca internetu gdy konfigurował go zmienił hasło i nie chce go podać. Mam internet radiowy jeśli to ma znaczenie. Kiedyś zresetowałem router aby przywróciły się ustawienia fabryczne lecz nie zdołałem go ponownie skonfigurować więc router trafił ponownie do dostawcy po czym go skonfigurował i zmienił hasło.
 

l33t

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2012
Posty
13
Czyli logujesz się poprzez adres ip bramy w przeglądarce i nie znasz hasła użytkownika tak ?
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
ja bym zrobił reset, naprawdę konfiguracja routera jest prosta, a tp link ma chyba nawet do tego oprogramowaie so easy ;)
 

Nocnyy

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
3
Tak, nie znam hasła podczas logowania się w przeglądarce. A gdy się konfiguruje router to nie ma znaczenia czy jest internet radiowy czy w kablu? Nie chciał bym znowu zresetować i nie potrafić na nowo tego skonfigurować.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Masz chyba taką sytuację jak ja. Powiedz dostawcy, że masz problem z routerem i chcesz się połączyć bezpośrednio i zeby Ci podał dane, czyli IP itp. (te dane bezpośrednie wpiszesz do konfiguracji routera). Ja swój router, ten sam model co Twój zresetowałem i bez problemu ustawiłem na nowo. Moge pomóc na GG: 26283314.
 
Do góry Bottom