W was ostatnia nadzieja.

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Kto jest Twoim prowiderem (dotawcą internetowym) ?? Czyżby nie Energis Polska Sp. z.o.o. ??

Jeszcze raz przypominam: użyj Rootkit Revealer i Gmer. Logi zamieść tutaj
<
 

comando

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2006
Posty
11
OTO CO ZDAZYLEM ZROBIC.

xtyatguvha01og6k.jpg


JAK DALEM NA ZAKLADKE ROKITY TO POKAZALO MI SIE NA EKRANIE NIEBIESKE OKIENKO. PIERWSYZ RAZ !!! A JESZCZE DZISIAJ RANO JAK DALEM TA ZAKLADKE TO MI SIE NIE POKAZALO. PISALO ZE MAM URUCHOMIC W TRYBIE AWARYJNYM. ZE COS MI SIE SKASUJE
<
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
comando zabij proces paytime.exe i usun go z dysku
<

Przyda ci sie do tego program KillBox [OPIS]
Nastepnie podaj nowy log z HijackThis'a

Info:
Kod:
http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/opis/Trojan.Win32.StartPage.zl.html
Zeskanuj jeszcze komputer programami:
Spybot - Search & Destroy & Ad-Aware (Spolszczenie)
Oraz skanerem Online: [Panda ActiveScan]
Kod:
http://www.pandasoftware.com/activescan/pol/activescan_principal.htm
 

Daaniell30

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2005
Posty
31
Co za piekna walka. Czyta sie jak powiesc kryminalna. Comando, prosimy o ciag dalszy. Czy bohater przezyl? Czy poradzil sobie z niebezpieczenstawmi i wygral? Czy polegl, jak wielu innyhc smialkow??
 

comando

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2006
Posty
11
Poleglem ;/ non stop pokazuje mi sie ten baner. Nawet jak chcialem wyslac odpowiedz teraz to mi sie pokazal i musialem pisac jeszcze raz. Co chwile odlacz mnie od neta a co druga stron ten baner sie pojawia. Nie ma juz chyba zadnego sposobu na niego ;/
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Originally posted by ..::ClaRoX::..
No jak od 3-4 miesięcy tak masz, to ja Ci współczuję
<

Wiesz podobnych tematów było ba tym forum było bardzo dużo. Twój problem tkwi w tym, że masz jakiegoś wirusa, a dokładnie spyware. Aby je usunąć musisz użyć jakiegoś programu antywirusowego (np. Avast, NOD32, ArcaVir) lub jakiegoś skanera on-line (np. PandActiveScan)
<
Jak już znajdzie Ci wirusa, musisz go tylko usunąć
<

Życzę powodzenia
<


Ja bym raczej odradzał używanie avastow,pand itp shitu przecież avast i panda nawet jak
znajda wira (co jest rzadkością) to i tak go nie usuną!!!

ale to jest już temat do innego działu ale nie mogłem się powstrzymać
 

LoLeXP

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2007
Posty
61
Rok temu miałem to samo ,ale nie bylo zafnych banerow a jakes dzikue komunikaty i jakies dziwne strony sie wlaczaly ...pamiętam ,że jak usunąłem plik paytime.exe czy jakos tak to nie bylo juz klopotow.Jednak ja rok temu miałem ciagłe atraki hakerów przez tych "Tomkow" z GG .Wysylali linki a ja sie dawalem nabierac , lecz ostatnio takie osoby blokuje .


Jedna rada !! Jak dostajecie linka ,podajrzanego od osoby nawet co znacie to nie wchodżcie!
 
Do góry Bottom