,,Wardriving''. Internet był, teraz internetu nie ma, dlaczego ?

papi337

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2007
Posty
18
Witam

,,Wardriving''. Internet był, teraz internetu nie ma, dlaczego ?

Zdobyłem programem airodump MAC Adresy kart sieciowych sieci WI-FI. Na jednym MAC adresie łączyłem się przez dwa miesiące z internetem, teraz na tym MAC adresie nie ma internetu tzn. laptop łączy się normalnie na tym MAC Adresie którego już używam przez dwa miesiące. Laptop wysyła pakiety ale ich nie odbiera. Wpisałem ręcznie IP, Maskę podsieci, brame domyślna itd. i nadal nie ma internetu.
Skanowałem sieć odpowiednim programem który pokazał mi MAC adresy kart sieciowych i nazwy komputerów. Więc wpisałem nazwę komputera legalnego użytkownika sieci WI-FI do swojego kompa, tak że mój komputer nazywał się tak samo jak tego legalnego użytkownika sieci WI-FI. I to też nic nie dało, internetu jak nie było tak nie ma.
Wiecie może jakie zabezpieczenia zastosował administrator tej że sieci że internetu nie ma na tym Mac adresie I jak te zabezpieczenia obejść ??????????????????
W wczoraj włączyłem internet na tym Mac adresie i internet był przez jakieś 5-minut i potem internetu już nie było.
Ale kiedy wpisze inny MAC Adres karty sieciowej na tym samym punkcie dostępowym to internet jest.
Internet przydziela automatycznie po DHCP.
 
Do góry Bottom