wejscie do regedit pracownia komputerowa w szkole

mozi11

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2013
Posty
2
Witam,
Mam pewien problem, a mianowicie u mnie w szkole zablokowany jest dostęp do prawie wszystkiego. Zależy mi na tym aby dostać się do regedit'u(i odblokować wszystko na I komputerze) przez np. cmd, do którego udało mi sie zdobyć dostęp przez stworzenie pliku *.bat. Niestety, gdy wbilem do tego cmd to nie wiedziałem co dalej mam robić. Próbowalem zmienić hasło administratora przez net user..., lecz była odmowa dostępu. Liczę na waszą pomoc, Pozdrawiam
 

mozi11

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2013
Posty
2
Dzięki smarku w poniedziałek to sprawdzę i przepraszam, że nie napisałem jaki system[wypadło mi z głowy]. System to windows vista
 

zus1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2013
Posty
41
1.Twoje uruchomione cmd było z prawami standardowego usera - nic z tym nie zrobisz
2.z regeditem dałbym sobie spokój, jeśli nie wiesz co chcesz zmienić możesz tylko windowsa posypać - viste w szczególności. Ja bardziej polecam zabawe z sethc.exe - na bank działa na win 7 i 8, niestety na viscie nie miałem okazji sprawdzić, ale na necie ludzie dają z tym rade
3. Sprawdź tryb awaryjny, może admin zapomniał włączyć hasło na login administratora
 
Do góry Bottom