WEP Cracking pomoc z 2 kartami

morus

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2010
Posty
2
Witam wszystkich forumowiczów;
Jakiś czas tremu zacząłem się bawić w tego typu sprawy tak edukacyjnie i mam pytano przy łamaniu klucza wep. Posiadam 2 karty bez problemu chodzą pod back track i teraz do sedna czytajac artykół WEP Cracking (WinXP) autor pisze
1)Te cyfry pokazuja ilośc zebranych pakietów. Minimum to 250000 pakietów.Mozna je zbierac na raty.Poprostu wystarczy podac inna nazwe pliku przy nastepnym uruchomieniu airodump. W zalezności ot ruchu w sieci pakiety zbieraja sie szybciej lub wolniej (im wiekszy ruch tym szybciej). Jesli posiadasz drugi komputer z Wifi lub ewętualnie druga karte sieciową możesz wymuszać ruch na sieci co spowoduje szybsze zbieranie pakietów)
U mnie właśnie te pakiety wolno lecą bardzo wolno kiedy zastosowałem wstrzykiwanie to nic nie przyspieszyło i teraz pytam was koledzy jak ta druga kartę użyć by zwiększyć ruch w sieci?
Proszę o jakieś porady linki do programów lub artykułów.
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
jedna karta nasluc***e na pasmie a druga probuje wyslac do ap / klienta falszywe ramki danych. w sieciach o malym natezeniu ruchu mozesz uzywac tylko jednej karty, nic nie bedziesz tracil.

sa rozne metody wstrzykiwania pakietow, mozesz nawet generowac wlasne pakiety (tcp/udp/ipv4/arp/icmp) ...

http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=packetforge-ng
 

morus

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2010
Posty
2
a to wiem ze tak sie robi myslałem ze autor artykółu WEP Cracking ma jakas inna technike jak druga karte wykozystac dzieki za odp
 
Do góry Bottom