WEP Cracking (WinXP)

Status
Zamknięty.

Hunter8484

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
42
mam asusa notebook

czy z kartami to tez dziala?albo probowal ktos ?
bo na liscie ich niestety nie ma;/
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
Siemka mam problem chce wstrzykiwać pakiety tylko co mam wpisać w airplay-ng
wpisuje : aireplay-ng --arpreplay -b BSSID -h MAC nazwa_interfejsu(no i tu jest problem nazwa interfejsu co tu wpisac jak wpisze ath0 to nie chodzi a mam
Netgear WG311 )
Proszę o pomoc .
 

jkomosinski

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 9, 2008
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(Matrix91 @ 21.06.2008, 16:47) <{POST_SNAPBACK}></div>
No nareszcie udało mi sie zainstalować stery wszystko chodzi znalazło ok 50 000 pakietów , przerwałem by sprawdzić czy już jest możliwość uzyskania kodu ale jeszcze nie ,więc czekam.
<
Pozdro.[/b]
Witam! Ja też mam w/w kartę Netgear wg311 i nie wiem skąd pociągną sterowniki, Tobie się udało, jeśli byś mi pomógł(link), będę Ci wdzięczny. Pozdrawiam
 

harry66618

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2008
Posty
1
Witam
na laptopie dell studio 1535 jak włączam airodump-ng wyświetla komunikat "No adapters have been detected - make sure peek5.sys is present and card is plugged in."
co zrobić żeby pozbyć się tego komunikatu czy ariodump obsługuje kartę w tym laptopie
 

bercik302

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2008
Posty
1
witam wszystko pięknie ładnie mam w laptopie karte atheros AR5007 wiec nie jest obsługiwana no ale mam też d-link G650+ niby jest obsługiwana ale nigdzie do niej nie mogę znaleść sterowników;/ może ktoś mi podać linka???
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
<div class='quotetop'>CYTAT(bercik302 @ 6.10.2008, 18:58) <{POST_SNAPBACK}></div>
witam wszystko pięknie ładnie mam w laptopie karte atheros AR5007 wiec nie jest obsługiwana no ale mam też d-link G650+ niby jest obsługiwana ale nigdzie do niej nie mogę znaleść sterowników;/ może ktoś mi podać linka???[/b]
Na stronie aircracka są aż dwa sterowniki. Jeden z nich zadziała (nawet do 5007)
 

adasieniek

Użytkownik
Dołączył
Październik 21, 2008
Posty
1
Mam kartę na chipsecie Atheros AR5002X. Odpaliłem airodump i powoli łapie mi pakiety. Program zapisuje je do pliku cap. Odpalam aircrack-ng z wiersza poleceń, wpisuję "aircrack-ng out.cap" (gdzie out.cap to plik z pakietami) i coś zaczyna się dziać:
- wyskakuje komunikat 'read 180540 packets' do tego dane interesującej mnie sieci
- po sekundzie kolejny komunikat "choosing first network as target" no i po chwili mam takie coś "please specify a dictionary (-w option)"

Co mam z tym zrobić??
 

seboxxl

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2008
Posty
1
witam. chcę sprawdzić czy uda mi się skrackować WEP
smile.gif

niestety mam karte sieciową podłączaną na USB, karta jest na chipsecie Ralink, a nazywa się Edimax EW-7318USg. Proszę o konkretne wskazówki tzn. jakiego programy użyć - który program będzie działał z tą kartą. Najlepiej pod Windows XP, ale pod linuxa też może być tylko linuxa nie używam na codzień więc prosiłbym o dokładny opis.
 

fart119

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2008
Posty
1
witam mam pytanie mam karte w gigabyte GN-WI01GS mini PCI WLAN próbowałem z programem winAircrack ale napisał mi że brakuje drivers próbowałem program ominipeek chciałem się dowiedzieć czy moja karta współpracuje z tymi programami mam sieci zabezpieczone i chciałbym się do nich włamać złamać klucz wpa-pask czekam i dziękuje
 

xxxDHxxx

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2008
Posty
1
jak wpisuję lokalizacje to pokazuje, że błąd (sprawdziłem 2 razy) a jak daję otwórz za pomocą cmd.exe to się otwiera wiersz poleceń z tym folderem ale jak wpisuję airodump-np.exe (czy też bez .exe) to pokazuje, że nazwa liku nierozpoznawana?? co źle robie?
 

tygrys356

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(taken @ 14.03.2008, 17:14) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam.
Napisalem tu posta ale ktos go skasowal... wiec moze napisze jeszcze raz:)
Mam laptopa HP Compaq 6720s z karta sieciowa Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection - czy jest jakas mozliwosc pod Windows XP zlamac WEP?
Ten opis jest na prawde bardzo dobry ale niestety nie dziala na mojej karcie...
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
TaKeN[/b]

TeKen jakie te sterowniki wgrales? Bo wszedzei szukam i nie moge ich znalezc.
Pozdrawiam
 

rollf

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2008
Posty
2
Witam. Mam problem z wyżej wymienionym tematem. Zacznę tak przebywam obecni w Wielkiej Brytanii czy istnieje możliwość złamania ,,tu" klucza do sieci zabezpieczonej WAP? Probowalem już kombinacji i pobierałem rożne Aircranc . Moj laptop to Pavillon dv9705ea karta
-Atheros AR5006X Wireless Network Adapter - System operacyjny Xp z Sp3.
Po zainstalowaniu innych sterów niż mam karta przestaje być wykrywana a program-Network stumbler nie wykrywa żadnej sieci. Na strowniku zaistalowanym AIRODUMP poczatkowo rusza pozniej sie zacina i pokazuje mi (ctrl+c exit) dodam ze wyłapuje siec tu na wysokich kanalach 2412 itd w gore. Przy wpisywaniu kanału muszę powtarzać kilka razy czy to znaczy ze nie można w Londynie złamać WPA?? Proszę o szybka i jasna odpowiedz za co z góry dziękuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom