Wewnętrzne ip i brak możliwości otwarci portu

madzia6

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2013
Posty
13
Hej, przeczytałam tu że mając wewnętrzne ip nie da rady z blakcomet czy cybergatem, to czym moge to zastąpić?
Wczoraj próbowałam blakomet i niby wszystko ok tylko po przesłaniu na drogi komp pliku z serwerem nic mi się nie połączyło, użyłam już otwartego portu.
Mam internet radiowy i jak próbuje otwierać porty w routerze to niby wszystko ok ale i tak pokazuje że nie można się z nimi połączyć, czy jest to możliwe aby mój dostawca blokował mi taką możliwość?

Jeszcze całkiem z innej beczki ;) mam program monitorujący domowy komputer i wszystko fajnie działa tylko po wyłączeniu dziennika zdażeń on sam się już nie uruchamia, można jakoś go edytować żeby się uruchamiał pomimo braku dziennika zdarzeń(win7) ?Program to PC Szpieg- PsCfg32

Powiem wam szczerze, szukam jakiegoś rozwiązania aby się "dostać" na komputer męża który ma w pracy win7(logi,hasła najlepiej screny, a już idealnie zdalny pulpit), nie powinnam mieć problemu aby mu dostarczyć i nakłonić do otwarcia jakiegoś trojana. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? O tuż dlatego iż kilka razy już mnie zdradził, wybaczyłam i staram się mu wierzyć że się to więcej nie powtórzy, ale nie chce żyć w błogiej nieświadomości i mieć "rogi".

Wiem że nie mogę liczyć tu na gotowe rozwiązanie (narazie nie mam możliwości $) ale liczę że może ktoś mnie jakoś naprowadzi, podsunie jakiś pomysł i tor działania.
Za błędy i poprawność stylistyczną przepraszam :)
 

RxR

Użytkownik
Dołączył
Październik 23, 2013
Posty
1
Jak już kilka razy Cię zdradził,pewnie zrobi to raz jeszcze,widocznie jestes do dupy jako kobieta,dlatego Ciagle to robi...ja bym na twoim miejscu wzieła sie za porzadna robote,niżeli śledzenie mężai siedzenie 24 h na kompie .....pozdrawiam :)
 

madzia6

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2013
Posty
13
Ok to może inaczej ;) w jakich kwotach powinnam szukać keyloggera? nie bardzo sie orjentuje :p Jak ktoś coś ma to chętnie wysłucham propozycji :) a $ się bedą musiały znaleźć ;)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Keyloggery są na sieci z wykrywalnością 3/45 dostępne w sieci pod postaciom kodów źródłowych do kompilacji bez problemu :)
 
Do góry Bottom