Wielki problem z zakupionym Crypterem

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Może to co powiem, może się wydawać dla was banalne ale już sam głupieje oco kaman?? Jakis czas temu zakupiłem na innym forum Crypter od pana K... Którego tu tez kiedyś widziałem ,niestety kontakt się urwał ,zakupiłem Crypter jego produkcji niepowiem działał okey było wszystko do czasu kiedy ulotnił mi się sam z mojego komputera ,przepraszam za blużnienie ale się wkur.... bo było oki wczoraj jakoś mi znikł czy mógł pan K.. napisac go tak że działa na 2 tygodnie czy mój antywirus mógł go skasować?? Prosze was o pomoc ... Zostało z Cryptera tylko zdięcie jestem trochę zdruzgotany może ja cos żle w nim zrobiłem.

JFBc.jpg
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Widzę, że crypter obługuje wiele języków, polski i angielski hehe. Intuicyjne i estetyczne gui. lol
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Nie wiem co masz na myśli i oco ci chodzi, ale program ten mi działał bez zarzutu kryptowałem nim swoe pliki z ardamaxa bez zarzutu nie wiem sam co w nim nie tak.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Crypter od Kairo...
Ciekawe ile się męczył z kompilacją...
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
mi działał bez zarzutu kryptowałem nim swoe pliki z ardamaxa bez zarzutu nie wiem sam co w nim nie tak.
Głównym zadaniem cryptera jest zmniejszanie wykrywalności i zabezpieczenie pliku przed analizą.

Na jaki poziom spadała wykrywalność?
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Panie D.F odpowiem ci krótko sprawdzałem wykrywalność na virus total i była przez tydzień 2/46 fud ale to maxymalnie ,wykrywało tylko ikarius i Alvira .
Nie moge na typa żle pisać bo Crypter działał poprawnie po prostu chce wiedzieć czemu mi z niczego znikł po 2 tygodniach z systemu??



//EDIT:
Dziękuje wszystkim za udzielone wypowiedzi w moim temacie, dzięki panu Moderatorowi tego forum który udostępnił mi gg pana K.. ,skontaktowałem się z nim teraz i dostałem od niego odpowiedż ," że to z moiej winy go straciłem bo skanowałem na virus Total i tym samym stał się bardziej wykrywalny" , więc nie ma sensu się z nim kłócić gdyż z moiej winy to wszystko ,człowiek uczy się na błędach już będe wiedział jakie skanery omijać ,pomimo zapłacenia za Crypter reasumując to i tak się opłacało to co chciałem zdobyłem .
Temat można usunąć ,ponieważ znam już odpowiedż na moje pytanie,pozdrawiam elite forum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Nie jest tak żle po rozmowie z Kairem dzisiejszej dostałem w ramach rekompensaty jego nowy decoder którym szyfruje pliki na zagranicznych forach ,także nie ubolewam za crypterem hahahah
 

D3crypt3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2013
Posty
23
Nie czuj sie wyrozniony. Wiekszosc "jego" programow zawiera robaka. Dodajac jest tam max 8 linijek kodu, projekt napisany w VB6. COPY+PASTE.
Sprawdz czy nie masz jakiegos fajnego procesu w tasku.

rJBc.png

eJ60PWE.png
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Mam zupełnie inny żadnego robaka nie wykryło mi mam ten ,pisał mi na gg że ma również z podkładem muzycznym ale wykrywalny już i usuwa antywirus więc mi dał bez oto fotki:

FdCc.png


Nie wiem czemu niszczysz mu opinie ja u niego kupiłem Crypter co prawda starciłem przez własną głupote ,ale dał mi za to za darmoche swój decoder który używa na zagranicznych forach i kazał mi z niego korzystać bo robi częste wstawki na fora zagraniczne i wymagaję jego deszyfracji .

Wrzuciłem tera na skanera aby sprawdzić czy nie zainfekowany jego dekoder i co ty na to:

http://www.chk4me.com/check/public/_7F_71UcN65Cv5zjRs02fD2qi7Q53

Także twoie poglądy wobec niego są błędne chłoptasiu;)
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Pan "dobrydien" to nasz kairoamator.
Przestań wreszcie robić z siebie debila.
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Pan "dobrydien" to nasz kairoamator.
Przestań wreszcie robić z siebie debila.

Wypraszam sobie pomówienia??? Zdięcie wstawiłem z folderu w którym dostałem Decoder od pana K ...
Debila szukaj w rodzinie niemoto blada.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Wypraszam sobie pomówienia??? Zdięcie wstawiłem z folderu w którym dostałem Decoder od pana K ...
Debila szukaj w rodzinie niemoto blada.
Tak.
chk4me.com, zagraniczne strony, "i" zamiast "j", rzucanie sie do userów bez powodu, to "wizytówki" Kaira.
Naprawdę myślisz że tego nie widać? Srsly?
 

D3crypt3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2013
Posty
23
dobrydien

A gdyby kazal Ci skoczyc z mostu, tez bys skoczyl? Tak na marginesie to wiadomo ze ty to kaidron. Po pierwsze on skanuje pliki na ch4kme.com bo nie rozsyla samples, a ty bylbys na to za glupi.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
dobrydien

A gdyby kazal Ci skoczyc z mostu, tez bys skoczyl? Tak na marginesie to wiadomo ze ty to kaidron. Po pierwsze on skanuje pliki na ch4kme.com bo nie rozsyla samples, a ty bylbys na to za glupi.
@Ja gdybym sobie kazał skoczyć z mostu to bym skoczył :D
 
Do góry Bottom