WiFI Ograniczenie

kajtek122

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2008
Posty
1
Witam mam pytanie co do sieci wifi w mojej okolicy posiadam 2 sieci niezabezpieczone jedną z nich łaczy mnie automatycznie przydziela mi ip i brame (i jest ograniczenie) poza tym pakiety ida tylko w jedna strone wysyłam.Po wpisaniu na sztywno ip ikona znika że jest ograniczenie ale nadal to samo pakiety tylko w jedna strone ?? czy można cos z tym zrobic ip przydziela 169.254.20.110 Aco do 2 sieci jest filtrowanie po mac adresie ale mam koleszki mac adres przydziela mi wszystko ip brame itp....pakiety ida w obydwie strony a strona jak się nie otwierała tak sie nie otwiera ?? Przepraszam za błędy i prosze o podpowiedzi??
 

BlackOmen

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2008
Posty
1
może wpisz inny IP w ustawieniach i kompa zresetuj, albo zmień kartę WLAN'u na inną
<
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
Jak Ci przydziela 169.254.20.110 to znaczy że jest serwer dhcp i nie ma na nim wpisanego twojego maca karty. Musisz zmienic mac na jakiś z sieci.
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Nie no prosze ..... N/C
To znaczy ze nie ma servera dhcp, napewno jest filtrowanie mac, wiec muszisz zmienic maka. I calkiem mozliwe ze wpisac numer IP i inne bajery z reki.

MOze servery dns masz jakies dziwne ustawione, sprawdz
<
 
Do góry Bottom