Winda, Administrator i Stara Nauczycielka

gostek1021993

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2008
Posty
1
Cześć.
W klasie o infy siedze na kompie, który nie ma podstawowych funkcji do działania np.:
Nie ma ikon na pulpicie, startu nie mogę wejść do panelu sterowania itd. Programy otwieram za pomocą tzw.pajączka.
Nauczycielka powiedziała, że żeby przeinstalować winde musi mieć hasło do admina(Student, Administrator, Gość). Powiedziała, że jak złamie to hasło to dostanę 6
<

Próbowałem już wielu rzeczy:
- do wiersza poleceń wpisywałem m.in.control userpasswords2 pojawiało się żeby wpisać hasło admina(bo student to zwykły użytkownik)
- otwieranie ukrytego konta Administrator(2x ctrl+alt+del i wpisuje administrator bez hasła;wiem bo czytałem;) nie ma najmniejszego sensu bo już jeden słowo w słowo Administrator jest na kompie a dwóch takich samych nie może być.
-stan awaryjny odpada bo nauczycielka się nie zgodzi
-programów też się żadnych nie zainstaluje

Proszę o pomoc... Zaznaczam, że nie znam się na hakerstwie i nie będę miał pojęcia co do mnie powiecie (jeśli wogóle) po hakersku
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by gostek1021993
Zaznaczam, że nie znam się na hakerstwie i nie będę miał pojęcia co do mnie powiecie
To poco piszesz jak z góry zakładasz że nic nie zrozumiesz...

@gostek1021993: na tym forum jest taki typ ... nazywa się Magnefikko ... spytaj go na pm'a może Ci pomoże bo mnie to przerasta.


aha ... ja bym zmienił nazwę tematu ... bo można pomyśleć że zamknąłeś się w windzie z administratorem i starą nauczycielką, jak ktoś ma bujną wyobraźnię to potem może być już tylko gorzej :hahaha:
 
Do góry Bottom