Windows 8 tiles

Alcadur

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2007
Posty
107
Cześć,
potrzebował bym fragmentu kodu w C# który odpowiada za aktualizacji kafli Windows 8 podczas gdy nasz program nie działa tyle tylko, że wartości jakie mają być wyświetlane na kaflu mają być pobierane z funkcji więc najprostszy ScheduledTileNotification nie wystarczy... Jeśli jest to możliwe prosił bym o w miarę "łopatologiczny" przykład ;)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Masz dwie możliwości. Ze strony WWW wykonasz tzn. Push żeby aktualizować kafelek, lub tworzysz timer (aktualizacja nie częstsza niż 15 minut). Trzeba pamiętać o zadeklarowaniu działania aplikacji w opcjach inaczej nie trafi aplikacja do Windows Store bo zostanie odrzucona podczas certyfikacji. Ogólnie zadajesz pytanie a jest olbrzymia dokumentacja na temat live title na MDSN, z poziomu Visual Studio też wiele gotowców prezentujący kod da się pobrać.
 

Alcadur

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2007
Posty
107
Przeglądałem tą dokumentacje ale mi bardziej chodziło teraz o to czy da się to zrobić powiedzmy bez robienia dodatkowego projektu w danym "rozwiązaniu", a jeśli chodzi o przykłady z VS to nie oszukujmy się, nie są one pisane w taki sposób, żeby się z nich uczyć. Ewentualnie można z nimi sprawdzać gdzie ma się jakieś błędy, bo wątpię, że jeśli ktoś kto pierwszy raz ma styczność z tematem i dostał taki przykład to by to ogarnął w miarę krótkim okresie czasu. Koniec końców pozostałem przy tworzeniu timera i dodaniu dodatkowego projektu. Temat można zamknąć ;)
 
Do góry Bottom