[Windows][Neostrada] Upload

yras

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
93
Witam,
na wstępie powiem, że jestem połączony tym samym łączem z moim tatą któremu na 98 wszystko biega...

Problem jest taki:
Download mam dobry, ale ostatnio modernizowali mi łącza i było bardzo wolno, teraz skończyli i już jest szybki download ale upload mi został! tzn. na sendspace nic nie uploadne bo u mnie na kompie nawet 1% nie chce pociągnąć z pliku 65kb! u taty wszystko dobrze i musze do niego latać z dyskietkami/płytami, żeby uploadnąć coś -.-, sieć na bank dobrze skonfigurowana, co może mi pomóc ? ;ss

Pozdrawiam,
yras

PS1 u taty wtedy jak modernizowali tez byl wolny net
PS2 Pisze to w dziale windows bo wiem ze wina lezy po stronie wina a nie po stronie neta
PS3 Polączenie mam dobrze skonfigurowane
PS4 Format nie wchodzi w gre
 

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
pewien, ze masz ja dobrze skonfigurowana? pewien, ze na ruterze [czy co wy tam w neo macie ^^] jest wszystko ok? niektorym wyda sie to smieszne, niektorzy beda wiedziec jaka robi roznice- jestes pewien czy gdzies nie przygniotles kabla? jestes takaze pewien, ze nie masz ch... marnego ineternetu [masz! w koncu masz neo^^] i ojciec ci transfer zrzera? pewien, ze ci sieciowka sie nie uszkodzila?

a tak na powaznie:
1. strony ci normalnie dzialaja?

2. co ma predkosc up'a z tym, ze ci plik 65kb nie dochodzi do 1%. maly transfer zrobi, ze bedzie to dlugo trwac, zanim upload'ujesz.

3. z dyskietkami latasz? lol

4. pewien, ze dobrze jest skonfigurowane? nie tylko po twojej stronie, ale takze po tpsa. zglosc to, jesli tego jeszcze nie zrobiles.
 

yras

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
93
1. tak
2. nie było pytania w zdaniu xd?
3.nom
4.Na bank dobrze jest
Na routerze musi byc ok bo wszystkim dziala tylko nie mi (probowalem zmieniac ip)
Nie przygniotlem
przed tym zwolnieniem all dzialalo super
ojciec nie zrzera on tylko na naszą klase wchodzi xD
co do sieciowki - coz nie jestem pewny - da sie sprawdzic ;s? (nie mam innych)
 

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
lol, nasza klasa... ludzie, mam 20kont na naszej klasie- chce ktos ktores? wszystkie z gdanska sa, zeby nie bylo ;p

@yras: pytania nie bylo, bo ja je zadalem ;p
Originally posted by yras
tzn. na sendspace nic nie uploadne bo u mnie na kompie nawet 1% nie chce pociągnąć z pliku 65kb!

a format dlaczego nie wchodzi w rachube? duzo 'softu' ktorego z torrentow by sie nie chcialo sciagac? :nonono:
gdzies kiedys widzialem trojanka, ktorym mozna bylo komus ograniczyc predkosc neta. [nie wiem czy dziala, bo mnie to nie interesowalo]. moze masz cos takiego.
daj troche info o tym jak wyglada polaczenie [kabel utp rj45, bluetooth, wifi, etc.] a ruter caly? zamien kable w gniazdach, moglo sie uszkodzic. wylacz komp starego, sciagnij comm view zacznij upload. sprawdz z jakimi serwerami sie laczy i jakie pakiety sle. moze cos ci zamula up'a. moze ktos na ciebie przeprowadzil [a raczje robi to caly czas] atak tcp+icmp.
 
Do góry Bottom