Windows phone-lokalizacja

madzia6

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2013
Posty
13
Może się komuś przyda, bo nie widzę wątku o tym tu.
Co prawda nie jest to hakowanie ale jeżeli pomyślimy to może być przydatne ;)
Windows phone dla swoich klientów udostępnił usługę "znajdź mój telefon" http://www.windowsphone.com/ tam znajdziecie całe info na ten temat.
Żeby usługa działała poprawnie,w namierzanym telefonie musi być włączona transmisja danych- w paly nie pobiera opłat-łączy się przez darmowy internet.


Jeżeli to już gdzieś było bądź jest niezgodne z treścią forum proszę Moda o usunięcie :)
 

madzia6

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2013
Posty
13
Podałam adres strony z windowsaphone, do zalogowania tam potrzeba emaila tego samego na który się logowało przy konfiguracji telefonu. Nie jest tam wymagany nr. tel.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Nie jest to wyłudzenie bo to funkcja oprogramowania telefonu i jego oficjalna strona, wystarczy w telefonie z WP8 Ustawienia -> znajdź mój telefon -> suwak na włączone przestawić.

Można również wymazywać dane, włączać zdalnie dźwięk w celu lokalizacji telefonu, lokalizować telefon na mapie a nawet instalować oprogramowanie.

Jedna rzecz mnie zawsze ciekawi, dlaczego developerzy implementują w systemie możliwość blokady telefonu na hasło a nie implementują hasła na zmianę tego ustawienia.
 
Do góry Bottom