Windows XP a laczenie przepustowosci lacz

GreQ

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
12
Witam,
Mam nadzieje ze temat umiescilem w dobrym dziale.
No wiec zacznijmy od poczatku..
Zalozmy ze do komputera mam podlaczane 2 lacza (UPC Chello 20 mBit oraz Neostrade 6 mBit), zalezy mi na tym aby komputer laczyl przepustowosc obydwu lacz i przekazywal do innych komputerow w sieci.
Pytanie jest nastepujace, czy da sie taki efekt osiagnac w WinXP Pro?
Mam takze do dyspozycji Win 2003 Server ale opcja z XP bylaby bardziej satysfakcjonujaca.
Pozdrawiam
GreQ
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Nie sądzę, żeby było to możliwe. Do jednego połączenia wykorzystywany jest jeden interfejs sieciowy. Możesz zmostkować połączenia, ale nie skumuluje to raczej przepustowości, tylko zapewni dostęp z jednej podsieci do drugiej
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
No wiec mozesz spobie postawić na kompie serwer dhcp. No i jest jeszcze w cmd opcja ruting czy jakos tak... Da sie tym złączyc 2 wifi z wewnetrznymi adresami... (moze zadziałać z połączeniem mostkowym). Niby d rózne ip w jednym kompie byc niemogą,ale jakby tak udostepnić połączenie neo i chllo na trzecie urządzenie. Np.sieciówke to kto wie... Domyślam sie że masz sieć komputerów,wiec ja to rozwiązałem w sposób taki,że pierwsze łącze mam tak ogólnie udostepnione,a drugie w formie zapasowej.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
podobno jest taki sprzęt który łączy kilka łączy w jednen i zwiększa tym przepustowość ale tego jeszcze nie ma powszechnie i to prototyp:p ale pewnie bedzie za niedługo poszukaj w google
smile.gif
 
Do góry Bottom