Witam

C

ComMar

Gość
Heya
Kto wie jak byc niewidzialnym na czacie onetu bodajze jest do tego jakis programik pisany w c++ wiecie cos o tym??
Nara pozdro
 
B

b4d4ss

Gość
w c++ jest pisana wiekszosc programikow LOL
smile.gif


to chyba jezyk wieloplatformowy .. i dlatego.

a moze cos blizej ?

a moze proxy dobre ?

tyle ze nie wiem czy przez anonimowe wejdziesz ... nie chatuje, ale do wiekszosci rzeczy sie nadaja.

nic innego nie zdzialasz, tunel, pentla nie do tego, jedynie jakis dobry server proxy ...
 
C

ComMar

Gość
Heya

Heya

b4d4ss jak bedziesz miał czas to moze bysmy pogadali na ten temat na gg co o tym myslisz wiem ze niechce ci sie tłumaczyc albo az tak sie poswiecac ale moze mimo to na gg sie zgłosisz mam nadzieje. gg 1518619

Nara pozdro

Heya
Słyszeliscie moze o programie stc czyli super telnet clijent
nim sie da zrobic takei zeczy jak niewidzalnosc?
Nara
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Hmm....

Jest taki program do robienia sztucznej inteligencji. Jak go zakumasz bo podobno jest tak zakręcony jak œwiński ogon, to sobie stworzysz goœci (bot-a) i będziesz nim kierował. Dalej zrozumiesz. Stworzyszm mu IP itp. a sam będziesz nim kierował.

Ps. Nie pytaj mnie jak się nazywa bo nie wiem. Jak będe wiedział to napiszę.
 
B

b4d4ss

Gość
panowie powoli zachaczamy o sieci neuronowe
smile.gif

ale to chyba troszke skomplikowane i nie na nasze umysly...
smile.gif
LOL
kiedys czytalem o programowaniu sieci neuronowych jak zobaczylem te wzory to sobie odpuscilem heheheh
nie no a tak powaznie temat jest (auto cenzura) tyle ze ... no coz trzeba sie przelamac i wyzszej matematyki pouczyc, a tak na marginesie jak by ktos mial: STATISTICA NEURAL NETWORK
smile.gif
))
 
Do góry Bottom