Wolno chodzący lapek HP G62

tomex5

Zbanowany
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
19
Mam od niedawna laptopa HP G62 kupiłem go od kolegi bez dysku który był fabrycznie wmontowany, kupiłem do niego nie co mniejszy o pojemności 100 GB.
Nie wiem dlaczego ale gdy zainstalowałem sobie grę przykładowo The Sims 3 to strasznie grafika źle działała , mimo że mam zainstalowane sterowniki w nim, nie wiem gdzie tkwi problem w tym wszystkim, bardzo wolno wczytuje jakieś strony czy cokolwiek.
 

tomex5

Zbanowany
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
19
tak używany w komisie ma pojemność 100 GB ale jak go podłączyłem pod lapa , to był czysty bo musiałem wgrać sterowniki itd
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Jesli dysk kupiles uzywany przeskanuj bad sektory i ewentualnie napraw.Jest cala masa programów do tego np Hdd Regenerator Dmitria Primochenka.Niezły.Pod warunkiem ze to wina dysku.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Takie wielkie aplikacje raczej ładują wieeeeele danych do szybszej pamięci RAM niż dysk i obliczają wiele rzeczy głownie za pomocą GPU I CPU, więc raczej przyczyną nie będzie hdd. Moim zdaniem problemem jest graficzna karta, która nie jest wysokich lotów, poza tym jest zintegrowana... więc o wielu nowożytnych grach 3D można zapomnieć. Chyba że złą specyfikacje odczytałem.
 

tomex5

Zbanowany
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
19
No ogólnie to ma dobre parametry ten laptop ale nie rozumiem dlaczego jak dodałem dysk o pojemności 100 GB to strasznie zamula włączając strony internetowe , a jak włączę grę to mogę zapomnieć o tym żebym mógł sobie w nią pograć !! nie rozumiem tego dlaczego tak jest przecież to nowy laptop i nie ma jakiś starych części
 
Do góry Bottom