WordGen 1.0 Beta

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Witam,
dziś napisałem w-miare Beta wersje mojego programu... - WordGen 1.0 Beta...
smile.gif

Jest to program który Generuje Słownik z normalnego pliku txt z treścią [np. Newsy z Wp.pl
<
]
mówie z góry -> jest jeszcze wiele niedociągnięc... -> ale starać się napisac o nich właśnie tutaj
<


http://s003.wyslijto.pl/download.php?file_...483626555759512 <-- link do pobrania Beta wersji ;D
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
już to zrobiłem -> post wyżej zedytowany
<
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Mało osob wogule coś napisze na temat tego programu, ale co tam:p...
<

chce oznajmić wszystki downloaderom tego szmelcu, że na www.hack.dog.pl jest do pobrania nowa, stabilniejsza wersja ;D....
smile.gif

to wszystko!
smile.gif


i właśnie...starajcie się na tamtym forum coś napisać o tym sofcie
<

..
<

pozdro MaLy ;D
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Bo moze gdybys zrobil bardziej szczegolowy opis programu, wypisal funkcje, dal screena to wiecej bysmy na jego temat wiedzieli?
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
jakas dziwna metoda generowania slownika....
wpuscilem kawalek htmla w program i wyplul mi niezla sieczke - praktycznie zamienil jedynie znaki specjalne na serie krzaczkow. Slownik z definicji to zbior niepowtarzajacych sie slow z zadanego zakresu i spelniajacych okreslony warunke dot. np. dlugosci czy zawartosci liter/znakow. Tu zauwazylem ze wiele slow sie powtarza w slowniku - bez sensu gdyz w momencie lamania brute-force wydluza sie drastycznie czas lamania - powtarzajace sie slowa a co za tym idzie proby - program powinien wygenerowac z pliku w ktorym wystepuje 1000 razy slowo "ala" jedna pozycje w slowniku - "ala" a nie 1000 pozycji slownika....
kolejna sprawa - brak jakichkolwiek mozliwosci konfiguracyjnych...
piszesz ze to wersja beta - wg. mnie to nawet beta tego nazwac nie mozna - to jedynie zarys... i to tylko designu a nie algorytmu...
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Nowa wersja...
<
... -> ale juz taka, nawet, nawet...
<
[jak to określił moj znajomy
<
]
www.hms.ovh.org/wordgen.html
zapraszam do commentów...
<
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
uwagi dot. obecnej wersji:
1. nadal kilkukrotnie powtarzaja sie slowa
2. co jakis czas wystepuje kilka tabulacji przed slowem
3. dziwne slowotworstwo... z [*] costam program tworzy licostam - jezeli ma korzystac z kanalow rss do generowania slownika to popracuj nad eliminowaniem tagow
4. te zakladki jakos niewiele wnosza do programu
5. nadal brakuje opcji konfiguracyjnych. Program bedzie nieprzydatny jezeli bede chcial uzyskac slowa tylko o okreslonej dlugosci znakow: np. 5

to na razie tyle.
ps nie zrazaj sie moja krytyka - staram sie aby byla konstruktywna i naprowadzila Cie na niedociagniecia.
 
Do góry Bottom