wsb 1.0 i HTML

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
nie wiem czemu w wsb 1.1 nie ma opcji bindowania z HTML
<
bo dobry to byl pomysl
ale nie to jest tematen postu
mianowicie jak binduje plik *.html (jakis plik) z plikiem *.exe (serwer) i chce zeby sie on zbindowal do pliku *.html w wsb 1.0 jest taka mozliwosc ale po zbindowaniu plik *.html (ten zbindowany) sie otwiera i wyskakuje plik *.html (ten jakis plik) a plik *.exe (serwer) sie nie odpala
<

czy da sie jakos zrobic zeby plik *.exe sie odpalil u ofiary ??
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
nie wiem czemu w wsb 1.1 nie ma opcji bindowania z HTML bo dobry to byl pomysl
ale nie to jest tematen postu[/b]
w WSB wykorzystalem stary exploit pod IE, lekko zmieniony tak zeby nie wykrywal mi go KAV + jakis HTML Protector , nie pamietam
smile.gif

jak go wydawalem to ten sploit byl juz stary ale mimo tego działał na moim full załatanym XP , jak wzielem sie za WSB,1,1 to M$ wydal wkoncu łate na ta luke, dlatego stwierdzilem ze nie ma sensu tej opcji kontynuowac,


mianowicie jak binduje plik *.html (jakis plik) z plikiem *.exe (serwer) i chce zeby sie on zbindowal do pliku *.html w wsb 1.0 jest taka mozliwosc ale po zbindowaniu plik *.html (ten zbindowany) sie otwiera i wyskakuje plik *.html (ten jakis plik) a plik *.exe (serwer) sie nie odpala
czy da sie jakos zrobic zeby plik *.exe sie odpalil u ofiary[/b]
jak dobrze rozumiem to zbindowales 1.html z 1.exe i zapisales na 2.html
ale jak odpalasz tego 2.html to odpala sie tylko 1.html a 1.exe juz nie,

jesli tak to problem lezy prawdopodobnie w duzym rozmiarze pliku 1.exe
WSB nie lubi plikow pow. ok.1MB , (WSBv1.2 bedzie napewno
%3C
)
spróbuj z czyms mniejszym najlepiej jakis Downloader, najwazniejsze jest to ze ten 1.html w twoim przypadku dziala, tzn ze exploit działa

jezeli nie odpala sie 1.html i 1.exe tylko 2.html i nic nie dziala tzn ze. system jest załatany, a dokladnie IE lub 2.html zostal odpalony np w. Mozilla czy Opera itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
moj zbindowany plik ma zaledwie 473kb wiec nie rozumiem czemu nie chodzi
<
??

ale z niecierpliwoscia czekam na WSB 1.2
<
 
Do góry Bottom