Wspólny router , jak złamać hasło i dostać więcej łącza

holandialudek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2013
Posty
7
Mam pytanko do starych wyjadaczy od niedawna siedzę na domku w Holandii mamy wspólny dostęp do internetu niestety ja mam strasznie wolny łapie mi tylko 2 kreski zasięgu ,hasło zabezpieczone jest w wpa2 -tk i oprócz tego zapisywany jest adres mac jesli sie tu chce internet oprocz hasla i teraz moje pytanie czy jest możliwość żebym mógł wjechać jakoś na ten serwer i przejąć jego władze? żeby mi szybciej chodził niezauważalny??
 

holandialudek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2013
Posty
7
interesuje mnie jak bez pomocy linuxa mogę złamać hasło do routera i wywalić kilku userów bo chce mieć szybsze łącze ,zasięg mam 2 kreski

koles na domku ma dostep do routera i mac poustawial wedle laptopow plus hasła,jak moge sie do tego dostac?

interesuje mnie głownie to by miec wiecej lacza dla siebie bo sciaga mi tylko do 50kb a net ma 3gb szybkosci lacza ,podzielony jest na 15 komputerow
 
Ostatnia edycja:

dino90

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2013
Posty
32
bardzo proste jesli masz fizyczny dostep do tego rutera !
najlatwiej w swiecie mozesz go ZRESETOWAC i automatycznie ustawic ustawienia fabryczne

podejrzewam ze jesli jakos zlamiesz zabezpieczenia i zmienisz ustawienia to zarzadca Rutera tez sie szybko kapnie "bo inni beda sie skarzyc ze maja slabego neta" wiec to chyba nie ma wiekszego sensu
gdy ten koles odkreje ze cos tam pozmieniales to i tak zaraz to przerobi to po swojemu


a najlepiej jak przestaniecie dziadowac i zorganizujecie sobie wlasne lacze! "nie zawsze tanio jest dobrze" zrobcie zrzutke i po klopocie
nawet jak sie podzielicie na 2 grupy to jest conajmniej po 7 uzytkownikow na lacze co i tak jest duzo !
bo gdyby ktokolwiek chcial z was grac online to co najwyzej w gierki na Fb albo na Nk

pozdro panie oszczedny ;)
 
Do góry Bottom