WSPOMAGACZ 2006 - kilka pytan

klijent007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
3
Mam pare pytan odnosnie wspomagacza, mianowicie:

1. Czym jest spowodowane to iz mimo zalaczenia wtyczki standard w trakcie tworzenia serwera, po polaczeniu sie z zakazonym komputerem i chce zrobic np screana to monituje brak wtyczki standard
2. Czy i z kad mozna pobrqac inne wtyczki?
3. Jak uaktywnic wbudowanego tam keyloggera ?
4. Dlaczego zakladka do wpisania wlasnego maila jest niedostepna?
5. Czy da sie cos zrobic aby mozna bylo sicagac pliki bez polaczenia p2p, a bedac polaczonym NAt<>NAT
6. Dlaczego nie moge wejsc w program files u ofiary?
7. Czym moze byc spowodowane to ze po restarcie kompa przez ofiare na liscie moich kontaktow serwer jest offline, a moge sie polaczyc znim p2p, a NAT juz nie?? (nie pomylilem serwerow
smile.gif
)
8. Czy jest jakies dezinstalator do tego?


To by bylo narazie tyle z gory dziekuje za odpowiedz :faja:
 

sulek2005

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2006
Posty
3
mam identyczny problem jak Ty! Posiadam wersje VIP ale i tak nie działa. Napisałem już w tej sprawie do autora i teraz czekam na odpowiedz z jego strony.
 

klijent007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
3
ale to bardzo dziwnie wyglada jak by serwer pobieral wyczke z zewnatrz, teraz jej tam nie ma wiec wszystkie wspomagacze tak, maja :/

sulek2005 dziala ci juz??
 

sulek2005

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2006
Posty
3
napisałem do wspomagacza , w odpowiedzi napisał mi, że przyśle mi poprawioną wersje. Więc na razie czekam. W najbliższych dniach mam dostać poprawioną wersję wiec później napiszę jak się sprawuje.
 

mast4h

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
1
moze mi ktoś wytumaczyc jak sie podłączyć pod inny komputer ? bede wdzięczy
smile.gif
. mam wspomagacza 2006 Vip .
 

djKociol

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2006
Posty
1
A ja mam taki problem ze wspomagaczem ::

Wygenerowałem plik i wysłałem. Gość otworzył go. Zapaliło mi się na gadu że jesst dostępny. Mogę się połączyć wspomagacze tylko przez gg , bo przez p2p nie mogę bo nie znam IP. W jaki sposób łącząc się przez Wspomagacza via gg mogę uzyskać adres IP. Gdy wpisuje coś w oknie gg na ten numer to zawsze wyskakuje ||112 i tyle. Są jakieś komendy do wpisywania przez gg?? w jaki sposób mam zdobyć to IP mając połączenie tylko połącznie przez gg (we wspomagaczu świeci się na zielono - żeby ktoś nie pomyślał że się nie połączyłem ) Czekam na odp.
 

JOJOSS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
32
mam pytanie co mam wpisac tutaj bo juz niewiem
zobaczky6.jpg

prosze o odp. sory za to pytanie

czyje mam wpisac w serwerze ??????
 

popekd

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
21
no pisalem juz klika meili do wspomagacza i na zaden nie odpisuje niech mi ktos wysle albo da link do wspomagacza w wersji VIP pisac na pm albo gg bede wdzieczny
 

F&#33;n4L_

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
8
czy ma ktos e-maila czy jakiś kontakt z autorem wspomagacza ? Lub ewentualnie jakaś wersje VIP nawet i na sprzedaż ?
 
Do góry Bottom