Wspomagacz v0.39

Status
Zamknięty.

stefek143

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2007
Posty
5
Witam.

Zalezy mi na wspomagaczu w wersji 0.39, jednakze nie moge go nigdzie znalesc, tzn. jak szukalem to w google znalazlem 2 site`y ktore oferowaly ta wersje ale niestety plik konfigurator.exe byl uszkodzony i go nie mozna rozpakowac.

oczywiscie dla osoby ktora znajdzie troche czasu aby wrzucic ta wersje na rapidshare lub gdzies na ftpa klikne "pomogl".
 

stefek143

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2007
Posty
5

No niestety nie wygrales bo to jedna ze stron ktora odwiedzilem i gdzie przy probie rozpakowania archiwum wyskakuje komunikat o uszkodzonym pliku.

raczej z google nic sie nie da wyciagnac, mysle ze ktos to musi umescic na rapidshare lub jakims ftpie, dlatego dam "Pomogl" bo to troche "wysilku" kosztuje
 

stefek143

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2007
Posty
5
Je jego..., wycioles z kontekstu jakies slowo i kazesz mi szukac w google. ;] . Jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem w co nie watpie( chodziaz po Twoim poscie mam rozne skojarzenia), to pewnie domysliles sie ze "wysilek" dotyczyl wrzucenia paczki na jakis hosting, a jezeli przeczytales dobrze wczesniejsze posty (w co tez watpie) to pewnie sie domysliles ze wujek google posiada w swoich zbiorach tylko 2 strony gdzie mozna sciagnac ta wersje, jednakze posiadaja one w swoim archiwum uszkodzony plik ktory nie idzie rozpakowac.

a tak przy okazji warto miec pod reka slownik ortograficzny kolego, bo slowo "wykarz" az razi w oczy.

czy jeszcze sie znajdzie jakis "haker" co chce nabic sobie lliczbe postow, zrobic offtopa i kaze mi szukac w google? <heh>

Moze admini zastanowia sie nad ograniczeniem rejestracji ludziom >18 yr, napewno by to dobrze wplynelo na poziom tego forum a jednoczesnie zmiejszylo by lame users w bazie sql i stronka by przynajmniej szybciej chodzila
smile.gif
<joke>
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by stefek143
Dark Smark napisał/a:
http://www.trojany.pl/download/down.php3?d...p;dzial=trojany
Wygrałem?


No niestety nie wygrales bo to jedna ze stron ktora odwiedzilem i gdzie przy probie rozpakowania archiwum wyskakuje komunikat o uszkodzonym pliku.

No chyba Dark Smark wygrał bo u mnie normalnie sie włącza
smile.gif

57e8baff700dd580.jpg

____________________________________________________________________
Originally posted by stefek143
Moze admini zastanowia sie nad ograniczeniem rejestracji ludziom >18 yr, napewno by to dobrze wplynelo na poziom tego forum

Masz coś do mnie ?? :klotnia:


// rzeczywiście
smile.gif
 

stefek143

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2007
Posty
5
Originally posted by Skrzat92
Avast juz przy sciaganiu go wykrywa wiec nie ma sensu sciagac tego pliku ;]

a kto mowi ze ja chce uzywac tej wersji wspomagacza do "hakowania"
smile.gif
lub innych tego typu rzeczy, poprostu jest mi potrzebny do czegos innego, no ale widze ze chyba nikt tego nie ma.

Originally posted by adam3076
wojtekingim dziala bo uruchomiles klijeta a nie configurator
hehe jest dokladnie tak jak napisales <hehehe> respect dla wojtekingim
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom