Wybór Telefonu

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
Witam!
Chciałbym kupić telefon do 500 zł z bluetooth-em oraz aby był koniecznie firmy nokia. Jakie macie propozycje ??
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Ja mam ale nie firmy nokia xd
Spv e650 małyu poręczny wifi posiada aparat zresztą pogoogluj albo nokia 6300 z praktycznie niczym
 

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
Ja proponuje Nokie N72 ;p za 500zl kupisz nóweczke
smile.gif



Pozdro
<
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
No to ja proponuję tą n72 chyba ma symbiana więc tak źle nie jest.
Ale za tą cene masz smartphone z klawiaturą qwerty i z wifi, Windows Mobile i wiele innych bajerów
Polecam tego spv e650
A jak już się uparłeś na tą nokie to kup nową n72 tak jak kolega wyżej napisał
Pozdro
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
<div class='quotetop'>CYTAT(Kopaczka92 @ 5.07.2008, 21:56) <{POST_SNAPBACK}></div>
A jak już się uparłeś na tą nokie to kup nową n72 tak jak kolega wyżej napisał
Pozdro[/b]

Dlaczego na Nokie. Ciężko sie do niej włamać. (chodzi mi o bluehacking). Na Noiki maożna sprawdzic model i stan baterii a w SE można wszystko dzwonić czytać esy itp.
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
człowieku, jemu telefon jest potrzebny do dzwonienia do kolegów i do wysyłania smsów do lasek a nie do czytania ich smsów i dzwonienia z ich telefonów. a bt potrzebne mu jest do wysyłania sobie z kolegami dzwonków i tapet! xP nie sprowadzaj wszystkiego na włamy xD za długo na forum chyba siedzisz ;P a żeby nie offtopować to polecę n72 albo n73 (mimo że mi się nie podobają xD ale wymagań za dużych widzę nie masz ;P )
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
<div class='quotetop'>CYTAT(h4ck3r15 @ 6.07.2008, 20:57) <{POST_SNAPBACK}></div>
człowieku, jemu telefon jest potrzebny do dzwonienia do kolegów i do wysyłania smsów do lasek a nie do czytania ich smsów i dzwonienia z ich telefonów. a bt potrzebne mu jest do wysyłania sobie z kolegami dzwonków i tapet! xP nie sprowadzaj wszystkiego na włamy xD za długo na forum chyba siedzisz ;P a żeby nie offtopować to polecę n72 albo n73 (mimo że mi się nie podobają xD ale wymagań za dużych widzę nie masz ;P )[/b]

To znaczy komu ?? Ja chcę telefon do blue hakingu bo koledzy sie bawią w szkole i myślą, że są bossowie
<
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
kurde xD sorki ;P mój błąd
<
myślałem że to ktoś inny napisał i chciałem się odgryźć xD no ale teraz wiem do czego ci telefon ;P

ale mimo wszystko czegoś nie łapie o_O napisałeś
aby był koniecznie firmy nokia[/b]
a teraz
Ja chcę telefon do blue hakingu[/b]
i
Dlaczego na Nokie. Ciężko sie do niej włamać. (chodzi mi o bluehacking). Na Noiki maożna sprawdzic model i stan baterii a w SE można wszystko dzwonić czytać esy itp.[/b]
sam się wykluczasz tak jakby xD
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
<div class='quotetop'>CYTAT(h4ck3r15 @ 7.07.2008, 16:58) <{POST_SNAPBACK}></div>
kurde xD sorki ;P mój błąd
<
myślałem że to ktoś inny napisał i chciałem się odgryźć xD no ale teraz wiem do czego ci telefon ;P

ale mimo wszystko czegoś nie łapie o_O napisałeś
a teraz i sam się wykluczasz tak jakby xD[/b]

Nie rozumiem
chcę nokie bo jakby ktoś inny chciał to nie może bo ma dobry soft
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
chcę nokie bo jakby ktoś inny chciał to nie może bo ma dobry soft[/b]
lol. albo jestem nadwyraz mało błyskotliwy albo nie wiem o czym ty mówisz
<
jakbyś używał przecinków to na pewno byłoby lepiej.. xdd
 

Kakashi-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2008
Posty
3
<div class='quotetop'>CYTAT(likoms2 @ 8.07.2008, 15:15) <{POST_SNAPBACK}></div>
chcę nokie bo jakby ktoś inny chciał to nie może bo ma dobry soft[/b]

chyba chodzi o to:
chcę nokie, bo jakby ktoś inny chciał (zhackować), to nie może bo ma dobry soft (ten telefon).
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
możliwe ;P ale równie dobrze mogło by chodzić o : chcę nokie, bo jakby ktoś inny chciał (mi zadać ból), to nie może bo ma dobry soft (cios).
<
nie dość że nie używał przecinków to jeszcze skróty myślowe xD ale żeby nie było że znowu offtopuję to mimo wszystko polecę ci do bthackingu jakiegośkolwiek SE..
 
Do góry Bottom