Wygasający monitor

Kazim

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
13
Mam problem a mianowicie gdy gram w gry (pes2009 cod5...) lub pracuje w programach firmy adobe albo w innych skrajnych przypadkach mój monitor nagle wygasa tzn robi się tak jakby się wyłączyło monitor. Nie można go włączyć i pozostaje tylko reset. Reinstalacja systemu nic nie pomogła.
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
A ja bym stawiał na trafopowielacz w dodatku że u mnie było podobnie a potem jak kiedyś włączyłem monitor poszedł piorun po przekątnej no i na trafopowielacz się zepsuł nie opłacało się wymieniać bo monitor lepiej kupić ale mogę się mylić.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Może wina zasilacza? Po dłuższym czasie korzystania się nie nadaje bo na ściankach się osadza coś czego nazwy do końca nie pamiętam. (neutrony, elektrony czy coś takiego) - poprostu trzeba wymienić.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
A najlepiej zrób prosty test zanieś gdzieś monitor np do kumpla i niech u niego pochodzi trochę jeśli będzie się działo to samo to już będziesz wiedział. Jeśli jednak nie to zostaje Ci metoda prób i błędów (sprawdzanie podzespołów najpierw grafiki i zasilacza) lub jeśli nie masz jak sprawdzić zanieś kompa do jakiegoś serwisu lub sklepu komputerowego.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom