Wysyłanie E-mail bez potwierdzenia

mejoza

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2006
Posty
6
Witam
Na wstępie informuję iż korzystałem z opcji szukaj
smile.gif
i googli itd itp ....
Do rzeczy:

Dość dawno temu grywałem sobie w gierki i zachciało mi się trochę po oszukiwać , znalazłem czit
<
który wpierw obadałem czy nie zawiera żadnych szkodliwych dodatków. Moją uwagę zwrócił plik ext.ini z zawartością
Kod:
 [mail]

mail="[email protected]"
Zmieniłem adres na mój , od instalowałem grę , i wywaliłem wszystko co z nią związane i odpaliłem program. Nic się nie działo , firewall ni c nie krzyczał , ani antywir , pojawiła się jedynie ikonka w system tray i tyle. Jednak po chwili na mój adres e-mail który podałem w tym pliku (ext.ini) przyszła wiadomość typu
Game owner: Classic KEY: Expansion KEY:


P.S.
I, <tutaj moje IP>, sent you this email using www.Fake-Mailer.com This email is fake.[/b]

smile.gif


Jak w firewall'u zablokuje IE to taki e-mail nie dochodzi , jak usunę regułę dla IE i odpalę ten program to firewall pyta się czy zezwolić na połączenie IE z netem , nigdy nie pyta się o zezwolenie dla tego programu.

Zjawisko te zaintrygowało mnie trochę
smile.gif


No i teraz czy mógłby ktoś mi przybliżyć w jaki sposób zostaje wysłany taki e-mail bez żadnego zapytania ? (oczywiście jeżeli IE ma dostęp do netu) (IE 6.0 sp2)

Proszę również o jakieś linki , wskazówki , przykłady kodu (najlepiej C++ , C#) bo nie ukrywam że chciałbym coś takiego napisać
smile.gif
(programik który wyśle mi @ za pośrednictwem IE)

tutaj link do programu -> http://download.yousendit.com/612BCD056F281674
gdyby opis problemu był niejasny
<


Pozdro i z góry dzięki za pomoc !
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie działa ten serwis, ale pewnie Przyjmuje adres odbiorcy i treść maila w linku (metoda GET), czyli można wywołać ukryte okno IE które wejdzie na spreparowany adres.
 

mejoza

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2006
Posty
6
No, jest to mysł
smile.gif


Chodzi Ci o odpalenie IE z opcją -Embedding ?
A co do tego serwisu to też właśnie niewiem jak to w linku podać.

Napisałem sobie mały skrypcik w php:
Kod:
$do = "[email protected]";

$temat = "Yo";

$tresc = "msg......";

if (mail($do, $temat, $tresc)) 

{

  echo("

Wiadomosc wyslana.</p>");

 }
mogę tam jeszcze dodać pola textowe, ale jak zrobić aby IE wstawił co trzeba w te pola i wysłał to ?

Takich bajerów nigdy nie robiłem. Prubować przez domeny aplikacji ? jak przejąć kontrole nad IE :hmmm:

Dobra , lece goglować
smile.gif

Dzięx.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Kod:
if (mail($_GET['do'], $_GET['temat'], $_GET['tresc']))

{

  echo("

Wiadomosc wyslana.</p>");

 }
Wywołanie:
serwer.pl/[email protected]&temat=Yo&tresc=msg......
 

mejoza

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2006
Posty
6
Heh... , że to aż tak proste będzie to nawet się nie spodziewałem
smile.gif

a ja tu chciałem jakoś podczepiać się do procesów i niewiadomo co jeszcze :glupek2:

niestety moja znajomość php jest słaba i nie wpadłem ta taki pomysł
smile.gif


Super ! Dzięki wielkie !
Pozdro !
 
Do góry Bottom