wysylanie widomosci na IP

V

vodka_32

Gość
Witam.
Czy jest jakis program pod wide ktory umozliwi wyslanie jakiejs wiadomosci na podane IP. Wiem ze jest program Winpopup(badziewie firmy Microsoft). Wysla wiadomosc tylko jesli ktos ma wlaczony ten program, a nikt z tego nie kozysta. Wiec sie pytam czy istnieje jakis program, ktory wysyla wiadomosci na podane IP (zakladajac, ze ta druga osoba nie ma tego programu)??
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Witam.
Czy jest jakis program pod wide ktory umozliwi wyslanie jakiejs wiadomosci na podane IP. Wiem ze jest program Winpopup(badziewie firmy Microsoft). Wysla wiadomosc tylko jesli ktos ma wlaczony ten program, a nikt z tego nie kozysta. Wiec sie pytam czy istnieje jakis program, ktory wysyla wiadomosci na podane IP (zakladajac, ze ta druga osoba nie ma tego programu)??[/b]

Na winde niema takiego programiku, ale na linuxa oczywiscie sa, np. Talk, msg etc. Moze i na winde tesh sa ale nieznam takiej motody. Chyba ze telnet...
 
N

nowy

Gość
jest jeden sposob.........

wystarczy wyslac komus jakiego trojana i tam mozesz mu wysylac komunikaty ;P.A tak jesli chcesz do jakiegos qmpla to jest przeciez jakis mesenger.o innym sposobie nie slyszalem
<



Pozdrawiam.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
XP.

Witam.
Czy jest jakis program pod wide ktory umozliwi wyslanie jakiejs wiadomosci na podane IP. Wiem ze jest program Winpopup(badziewie firmy Microsoft). Wysla wiadomosc tylko jesli ktos ma wlaczony ten program, a nikt z tego nie kozysta. Wiec sie pytam czy istnieje jakis program, ktory wysyla wiadomosci na podane IP (zakladajac, ze ta druga osoba nie ma tego programu)??[/b]

Pod windowsem XP-kiem jest domyslnie winpopup uruchomiony i mozna wysylac wiadomosci do goscia jezeli ma uruchominego xp-eka np w sieci lan.
 
Do góry Bottom