XP :/ przyciski minimalizuj, maksymalizu i wyglad

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Witam!!
Mam taki oto problem: wlaczylem jak co dzien kompa i patrze: przyciski minimalizuj, maksymalizu i zamkinij zrobily mi sie tak jak we konsoli (cmd). Obramowanie wszystkich programow tak chcoby to byla konsola :/ Wszystko chocby konsola. Jesli ktos wie, co moge zrobic, aby wszystko powrocilo do dawnego stanu, to prosze o pomoc.

Gruss Jakoppo

PS: Odpowiedzi typu: "poszukaj sobie na google" i "poszukaj na forum" wsadzcie sobie gleboko w d***. Oczekuje konkretnej odpowiedzi. [/img]
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Jeśli XP to morze tylko Ci się zmienił Styl, Na standardowy
zobacz Właściwośc > Wyglad > Schemat kolorów > Standardowy Windows > i Okna i Przyciski morze masz na Styl klasyczny Windows Bo ten styl właśnie wyglada ma te okienka itp jak w cmd
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Dzieki Kazuya za szybka odpowiedz. Tez tak myslalem o tych przyciskach, ale w "Okna i przyciski" mam tylko "Styl klasyczny Windows" :/

Gruss Jakoppo
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by jakoppo
Dzieki Kazuya za szybka odpowiedz. Tez tak myslalem o tych przyciskach, ale w "Okna i przyciski" mam tylko "Styl klasyczny Windows" :/

Gruss Jakoppo

Jeśli masz XP to nie mam pojęcia dlaczego nie ma, ja Tez mam XP i w zakładce "Okna i przyciski" mam "Styl klasyczny Windows" i "Styl Systemu XP" Jeśli nie ma u Ciebie Naprawde nie wiem co mogło się stać ...
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Oki, dzieki Kazyua. Jesli ktos wie cos na ten temat, to prosze o wiadomosci na priva.
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Originally posted by SZKOD[nick
]klikasz na pulpit prawy, dajesz właściwości i zakładke wygląd ?

Lool, przeciez to byla pierwsza rzecz jaka zrobilem. Ale juz rozwiazalem moj problem: uruchomilem w uslugach kompozycje i juz dziala (uruchom --> services.msc, znalazlem kompozycje i je uruchomilem. Chyba moj brat je wylaczyl). Temat uwazam za zamkniety.

Gruss Jakoppo
 
Do góry Bottom