YouTube

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Witam.

Jestem nowym użytkownikiem ale mam nadzieje że w miarę czasu szybko się zaaklimatyzuję.

Jak w temacie chciałbym zapytać czy YouTube jest bezpłatne tzn. czy po zarejestrowaniu się na tej stronie internetowej (oglądaniu wszystkich dostępnych po zarejestrowaniu filmików) nie będzie się nic płaciło tzn. czy nie ma żadnych ukrytych kosztów?
Możecie mnie wyśmiać ale jakiś czas temu czytałem na jednym z portali że jeśli np ściąga się z jakiegoś portalu tapetę, dzwonek, motyw, itp do telefonu kom to jednocześnie podpisuje się umowę długoterminową czy tak samo jest w tym przypadku czy nie i mogę być spokojny że jeśli się zarejestruje i będę oglądał to co będę chciał nie będę musiał się martwić o nic bo to jest 100% bezpłatne?

Pozdr. Z góry dziękuję za odp.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
<

http://help.youtube.com/support/youtube/bi...amp;topic=10509

Ile kosztuje udostępnianie filmów wideo w serwisie YouTube?
Nic! Ten serwis jest darmowy! Po prostu zarejestruj się, utwórz konto i już możesz się pokazać. Zarejestrować możesz się tutaj.[/b]
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
<div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark @ 25.07.2008, 19:36) <{POST_SNAPBACK}></div>

Wystawianie nic a oglądanie i ocenianie? Nie ma na pewno żadnych ukrytych opłat - przykładowo na redtube czytałem kiedyś gdzieś na forum że "za oglądanie się nie płaci a jak się komuś więcej uzbiera to przychodzi do domu rachunek" - to nie są moje słowa tak czytałem. Więc może też tak być z youTube. Czy na pewno youTube jest darmowe?
 
Do góry Bottom