Zabezpieczenia

hacker2012

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2012
Posty
2
Jestem hakerem,i narobiłam sobie troche wrogów jak każdy z nas. Moje pytanie brzmi JAK MOGE SKUTECZNIE ZABEZPIECZYC SWÓJ KOMPUTER PRZED INNYMI HAKERAMI ? i jeszcze jakbym mogla prosic tez o zabezpieczenia na twardy dysk (mam duzo hakerskich programików,plików) i nie chcem żeby ktoś je zobaczył/ukradł (włamał się)... Chodzi mi o naprawde skuteczne zabezpieczenie z Góry Dziękuje :p
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
TrueCrypt i szyfrowanie partycji systemowej :) Z tego co wiem nawet FBI poległo przy odkodowaniu :)
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Najskuteczniejszą czynnością jest odłączenie komputera od sieci...napewno nie polecałbym ci szyfrowanie partycji systemowej z tego względu gdyż widzę że nie masz o tym zielonego pojęcia i możesz stracić dane. Pierwszą linią obrony jest: dobry antywirus, zapora ogniowa, narzędzie do ukrywania IP, najlepiej serwer proxy. Zmiana adresu MAC kary sieciowej. A najlepiej to kupić jakis inny dysk w czasie prób ataku jakie wykonujesz podłanczać ten dysk i konieczne jest używanie systemów liveCD po zabawie odpinasz dysk wyjmujesz system z napędu, nastepnie wymujesz kość RAMU, bateryjke od biosu i przestawiasz zworki na płycie głównej np: ( AAB na BAA gdzie: 2 litery AA oznaczaja podpiętą zworke ) nastepnie na pare minut włanczajac zasilanie jednostki centralnej ale pod żadnym pozorem nie wciskaj POWER. Po upływie paru minut wył. zasilanie przekładasz zworki na płycie głównej do stanu wyjścioweg,o wkładasz bateryke od biosu, kości ram, podpinasz dysk z systemem na którym wykonujesz normalna prace, wł jednostke, zmieniasz adres MAC karty sieciowej po tym wszystkim udowodnienie tobie włamania graniczyło by z cudem gdy nie wyżadzisz nikomu szkody po czasie sprawa ucichnie inaczej sprawa będzie wyglądać przy poważniejszych włamaniach no ale tobie to nie grozi . Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Dystrybucja Linuksa Live CD i połączenie z internetem przez tunel VPN ew. TOR.

PS Tak wg. to są jakieś żarty?
 
Do góry Bottom