Zabezpieczenie pliku (dekomplikacja,ASM)

939328

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2011
Posty
13
Witam czym najlepiej zabezpieczyć plik .exe tak aby było bardzo trudno wyciągnąć z niego dane zmiennych ? potrzebuje jakiś crypter czy sam nie wiem co polecacie proszę was o pomoc program napisany w delphi7
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Zależy od złożoności algorytmy
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Ja do zabezpieczania moich programów używałem PESpin, ale każdy publiczny protektor łatwiej złamać. Najlepiej zaszyfrować dane w programie (jeżeli masz kod źródłowy) lub użyć prywatnego (napisanego specjalnie dla Twojego programu) protektora/cryptera.
 

939328

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2011
Posty
13
PESpin wywala błędy i pozatym duzo ludzi go zapewne zna :) nie wiem sam... a z poziomu delphi7 da sie ustawic szyfrowanie czy nie ? nie wiem juz sam czego szukac
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
A jakie dane chcesz zabezpieczyć? Login i hasło do jakiejś bazy danych? FTP? E-mail? Czy coś innego?
 

939328

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2011
Posty
13
dane do bazy mysql, mialem taki pomysł aby zapisac te dane w pliku dll, zbindować dllke z programem i wczytac te dane z niej ale czy to coś da?? ... nie wiem może znasz jakieś sposoby na to.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Nie znam architektury Twojej aplikacji. Jeżeli baza jest na serwerze to musisz przenieść niektóre operacje, aby były wykonywane po stronie serwera, a program klient, żeby miał dostęp tylko do wybranych opcji (żeby ktoś poprzez jakieś polecenie SQL nie usunął Ci bazy, albo nie stworzył tysiąca takich samych kont).
 
Do góry Bottom