Zabezpieczenie progamu

Eset1337

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2010
Posty
13
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, ale mam taki problem. Mój program korzysta z bazy danych, czyli jest duża szansa, że ktoś przez ten program zdobędzie hasło do bazy. Czy istnieje jakiś program, do którego wrzucimy tego exe'ka i on nałoży na niego jakiś szyfrowanie, żeby nie dało się odczytać tego hasła?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Spróbuj też używać do tego dziwnych nazw zmiennych, hasło w programie przetrzymuj zaszyfrowane, hasło wysyłaj zaszyfrowane, używaj różnych skomplikowanych algorytmów (złożone z prostych, sam możesz coś poskładać) Jeżeli baza także jest Twoja to porównuj hasło zakodowane np Base64(md5(sha1(md5)))) na serwerze, dzięki czemu wysłane hasło będzie zaszyfrowane. Różne są metody
 

Eset1337

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2010
Posty
13
chodzi mi o to, że ten program to keylogger i nie chce, aby ktoś dowiedział się na jaki login dodano do bazy dane. Używajac tego cryptera mam wykrywalność 18/43AV.
Program jest napisany w delphi, może zna ktoś jakieś poradniki jak zrobić szyfrowanie takiego exe'ka?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ale po co trzymac dane do bazy, postaw skrypt na serwerze, do niego wysylaj logi i potem skrypt niech to zapisze do bazy
 
Do góry Bottom