Zacinanie komputera

A s T i

Użytkownik
Dołączył
Październik 9, 2007
Posty
11
Witam. Mam poważny problem z komputerem. Zacznę opis od początku. Wiec gdzieś z 4 miesiące temu zaczęły się problemy. Wszystko zaczęło się od gier. Komputer zacinał się wydajać z siebie charakterystyczny dźwięk( takie psss, jakby się coś wyłączało i ekran zamierał w bezruchu, pomagał tylko reset) na początku było to tylko przy grach( choć powinny mi spokojnie chodzić). Ale wkońcu przyzwyczaiłem się i już mi to nie przeszkadzało jednak teraz to się już robi gdy np. włączam mozille lub przeglądam zdjęcia. Czyli praktycznie czego nie zrobię komputer wydaje specyficzny cichy odgłos i pulpit zamiera. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu lub chociaż przyczynę występowania

Próbowałem już rozkręcenia obudowy( podejrzewałem przegrzanie ale żeby podczas przeglądania zdjęć<Lol>)

Gdyby miało to coś pomóc to mam taki sprzęt
AMD Athlon 1700+
płyta: MSI KT3 Utra
Karta g: Radeon 9800 pro
Zasilacz: No name 350W
Dysk Samsung 80GB
Nagrywarka DVD lg
1GB DDR
 

Tom87

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2007
Posty
53
Kumpel mial kiedys podobny problem,byla to wina dysku.Sprobuj zamienic tasme i kabel zasilajacy do dysku,powinno byc ok.
 

A s T i

Użytkownik
Dołączył
Październik 9, 2007
Posty
11
Abramakabra Dzieki
<
k: Jak narazie poprawa w 100%. Juz się nie zacina. teraz jeszcze bede go testował typu (czy pomogło to na gry itp)
 
Do góry Bottom