zaczynam sie wkurzac

sylwi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2001
Posty
6
przy calej moje toleracji i wyruzomialosci dla ludzkiej glupoty i jeszcze paru innych cech, ktore trudno nazwac pozytywnymi zaczynam sie wkurzac!
=======================================================
Przeczytalam to formu wzdluz i wszerz i....:

1. NIE ROZUMIEM tych wszytskich, ktorzy dorabiaja ideologie, majace przekonac innych o tym ze musza kogos shackowac bo to sprawa zycia lub smierci; historyjki sa bardzo infantylne, naciagane i malo przekonywujace w kazdym razie dla mnie;
np.
jakos nie widze sensu w hackowaniu kompa faceta, ktory chce naciagnac finansowo czyjas kolezanke;;;
opss.... no chyba ze facet pisze pamietnik pod tytulem: "Jak orznalem kolezanke" a w zalaczniku do pamietnika jest "business plan" tego przedsiewziecia.

2. NIE ROZUMIEM tych, ktorzy wysmiewaja sie z czyjejs niewiedzy, choc sami opanowali jednego trojana lub bombera;; tymczasem jak cos powiedza "na temat" to ma sie wrazenie, ze to nawet nie lamerzy a dopiero kandydaci na lamerow.

3. NIE ROZUMIEM tych, ktorzy zamiast porady zaczynaja rozplywac sie nad swoim fenomenem "Zosi samosi" i chelpia sie jak to sami posiedli wszelaka wiedze;;; >>zapomnial wol jak cieleciem byl<< ;;; kazdy na prawde uczacy sie sam trafil na jakas bariere, ktorej by nie pokonal gdyby nie pomoc kogos innego; moge sie zgodzic ze jedni dostali wiecej wskazowek inni mniej;;; nikt nie rodzi sie z wiedza o sieci w genach.

PS
- NIE sadze zeby idea tego forum bylo spelnianie zyczen podnieconych sama mysla wlamania sie do kogos kompa lub poczty
- NIE sadze by badass lub paru jeszcze innych odpowiadalo na forum tylko po to by utrzymac sie na topie listy
- Sadze, ze przez pewne osoby to forum traci i traca ci co mogliby sie czegos nauczyc i dowiedziec; dlaczego? proste trafiaja tutaj hm.. mowiac delikatnie "nieodpowiedzialni ludzie" i w zwiazku z tym wiele cennych odpowiedzi nie trafia na forum tylko prywatnie na emaile;;; co jest dla mnie jasne i oczywiste; poniewaz odpowiedzi czytaja wszyscy normalni i nienormalni;;; a jaki uzytek zrobi ten "nieodpowiedzialny"? np. ja mu dzis pomoge a on jutro rozwali mi kompa:(
 
Z

zero_ikry

Gość
jezeli moge .. ustosunkowac sie do tej wypowiedzi ....

1. nie widze roznicy miedzy wlamem do kompa z powodu jakiejs "ideologi" a wlamem "tak sobie"
natura ludzka zmusza nas do dorabiania sobie jakichs powodow robienia tego czy innego
ze tak powiem "kazdy powod jest dobry

2. lamer to nie czlowiek z pewnym zasobem wiedzy ale stan umyslu
jezeli wszystko co umiem i potrafie jest wynikiem wskazowek od innych i nic sam nie wnioslem do tego, to faktycznie jestem lamerem !
ale jezeli nawet znajac tylko jednego trojana potrafie np. nieco pozmieniac jego kod zrodlowy (to tylko przyklad, chodzi mi o umiejetnosc ogarniecia calosci) to mimo znikomej wiedzy juz lamerem nie jestem

3. fakt ! nikt nie rodzi sie z wiedza o sieci w genach !
i racje zwracam przedmowcy ze nikt samemu niczego nie wymyslil
ale !
ale tym razem ja nie rozumiem dlaczego na forum zadawane sa pytania po trzydziesci razy te same ?
jest dzial 'nomen omen' FAQ !
i z tego dzialu wszyscy powinni uczyc sie podstaw !
a dopiero niezrozumiale kwestje na forum poruszac
co jest chyba zgodne nie tylko z logika ale i z obyczajami !

ps. !!! z jednej strony rozumiem mojego przedmowce
a z drogiej sie z nim nie zgadzam ...
taka to juz dwoista natura czlowieka :)

pozdro zero_ikry
ale wlasnie po to jest forum zeby o tym pogadac
 

sylwi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2001
Posty
6
ad1
a ja widze roznice;
jesli ktos to robi by sprawdzic swoje umiejetnosci, lub faktycznie czuje sie zagrozony z jakis powodow przez dana osobe to ok;
ale jesli dla zwyklego chamstwa a potem promienieje szczesciem ze np wykasowal komus np prace dyplomowa etc. to juz inna para kaloszy;
wiesz kiedys mialam kupe hackerow na dysku; wiekszosc z nich miala na to moja zgode; bo nie mam nic do ukrycia; kestem jednak ciekawa czy uwazasz ze celem samym w sobie powinna byc destrukcja?
ad2.
nie zrozumiales mnie; to nie kwestia definicji tylko zasad i etyki; nawet w kiciu masz pewne zasady!!!
ad3.
calkowicie sie z toba zgadzam; dlatego napisalam ze rozumiem tych co sie irytuja;
 
G

Guest

Gość
coœ w tym jest może komuœ potrzebne sš umiejętnoœci
bo jest zagrożone życie jego... czy bierzecie takš pod wagę możliwoœć?! jeœli nie to weŸcie sobie tš pewnoœć...
 
R

Rafaello_X

Gość
YOjku

Jedna z zasad dobrego hakera mówi "włamuj się tylko po to, aby udowodnić, że ktoœ ma słabe zabezpieczenia", a druga mówi "jak już się włamiesz, to najwyżej się podpisz i zostaw goœcia w spokoju". A taki który to łamie, to zwykły złodziej. Czujesz się już lepiej?
<
 

sylwi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2001
Posty
6
dokladnie sie z tym zgadzam; tylko nie o to mi chodzilo!!! czy ja tak skomplikowanie pisze???
smile.gif


krotko mowiac wkurzaja mnie takie teksty jak tych co wolaja o pomoc zeby ktos podal im zloty srodek na shackowanie kogos od reki i najlepiej w pare sekund i podaja jakies wybujale uzasadnienia;
poruszylam jeszcze kilka innych sparwa, ale mam nadzieje ze na tyle przejrzyscie ze nie trzeba "tlumaczyc"

pozdrawiam
 
R

Rafaello_X

Gość
hej, odpisałem tylko na częœć twego listu..... trochę długi był, nie?
<
 
Do góry Bottom