zaostrzenie rygoru? macie co chcecie

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Chcę tylko oświadczyć iż nie będę się tłumaczył za co dałem kartkę.
- nie ma wyrozumiałości za intencje tematu;
- nie ma braku konsekwencji za przenoszenie posta do kosza, przenoszenie = strata czasu = sankcja = cło za przejście do kosza;
- nie ma braku konsekwencji za wydzielanie jakiegokolwiek tyupu postu niepasującego do tematu oraz przerzucenie go do kosza (czemu? patrz wyżej);
- inne punkty na które tłumaczenie nie mam ochoty i czasu bo muszę utrzymywać rygor nie zostaną wyjaśnione ale również będą sankcjonowane ponieważ mają na celu utrzymanie porządku i rygoru

jednak to wbrew mnie tylko karać więc dorzucam "prawo nie działa wstecz" czy tam "lex retro non agit"
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
A czy nie byłoby prościej najzwyczajniej w świecie "zatrudnić" tutaj kolejnego moderatora/moderatorów? 2 osoby na takie forum to trochę mało...... no i do tego zaczyna się powoli dyktatura. Moim zdaniem to nie jest najlepsze rozwiązanie.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Dobra zobaczymy, jesli SZKOD[nick] mimo zaostrzeznia rygoru, zachowa rozsadek, to takie wyjscie nie jest najgorsze....
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
znalazłem coś w skrzynce
Czemu dostalem ostrzezenie zolw171
:)
skoro chcecie koniecznie aby stosować przemoc to może i faktycznie będzie lepiej

PS garczi maasz fajny podpis ;]
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
dwa mody na takie forum to zdecydowanie za malo, powinno byc z 7-10 aby byl jakikolwiek porzadek

aniolka prawie nie ma, a ty SZKODNICK siedzi isie obijasz, i ciagle tylko copy 'czyli o wszystkim' praktycznie co drugi temat tam siedzi

zero odpowiedzialnosci ze strony Admina i zadnej dbalosci oto forum, niech dalej zadaja pytania idioci w stylu 'jak zainstalowac biblioteki' a niech jeszcz wieksi idioci na nie odpowiadaja.

Pozdrawiam
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
zeusik_ nie wiesz co jest robione na forum, nie wiesz jak się sprawy mają. to co jest w off topic to tylko garstka, reszty nie ma (nie widzicie jej). do off topic dawno nic nie wrzucałem (ostatnie to "gdzie sa mody")

PS co do ostrzezen to forma 3 mejli informujaca o tym jest jak najbardziej poprawna.
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
2 modow to za malo, kazdy moderattor powiniem miec jeden dzial ew. dwa i tam pilnowac rygoru a nie ty zasuwasz za cale forum


nieodpowiedzialnosc i olanie sobie zwykle olanie Admina, tyle powiem.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
zeusik_ ma racje , tez uwazam ze 2 modów na to forum to zdecydowanie za mało , a to ze Admin olewa to forum widac po aktualizacjach na głównej i po przeterminowanej reklamie o nagrodzie za 2000000 odwiedziny
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Czyli wniosek jest jeden : potrzeba conajmniej 2-3 nowych moderatoerów
smile.gif

Ja proponuję takie osoby:
-Zeusik
-Rywin
-Barca
-Wojass
-Raven
-sc0rp10n
-Sonne
-Netkoji
Pozdrawiam
PS. Wiadomo jush wogóle, kto wygrał te nagrode (2000000 odwiedzin) ??
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Wojass
zeusik_ ma racje , tez uwazam ze 2 modów na to forum to zdecydowanie za mało , a to ze Admin olewa to forum widac po aktualizacjach na głównej i po przeterminowanej reklamie o nagrodzie za 2000000 odwiedziny
ile razy ja mam pisać że Achatesa nie ma? do końca roku...
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
SZKOD[nick]: a to sorry, nie przegladam wszystkiego, nie wiedzialem,
ale nowy mod by sie przydal tylko w takim razie do konca roku nie ma co liczyc na nowego moda
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by zeusik_
aniolka prawie nie ma...

<

Jestem.
Ok 2000 programow na strone glowna + artykuly, same sie nie wstawily.

Nie tylko jestem moderatorem na haker.com.pl
SZKOD[nick] bardzo bardzo dba o forum, ja mniej poniewaz mam jeszcze strone glowna "haker" i ok 30 FAQ jeszcze nie przerobione i nie wstawione na strone glowna, nie moge tez uzupelnic programow, poniewaz jest awaria Download.
Kazdy wstawiany porgram musze rozpakowac .... nie powiem co przezywa moj komputer jak pracuje nad trojanami i ile czasu to zajmuje :p

pozdrawiam
aniolek

ps. SZKOD[nick] swietnie sobie radzi, nie znam nikogo lepszego kto by tak dbal o forum jak on.
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
nie wiem jak dziala strona haker.com.pl ale jak dodajesz wszystko w html to wspolczuje jakby co to z php i mysql moge pomóc jakies skrypciki do downloady do dodawania progsow uload kategorie i takie tam
 
Do góry Bottom