zapłacę za wyciągnięcie informacje z gry Battlefield 3 np. wysokość lotu

pretorianin82

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2013
Posty
4
Witam potrzebuję wyciągnać z gry Battlefield 3 pewne informacje dotyczące parametrów lotu Helikoptera (wysokość nad ziemią ,przechył lewo/prawo ,przechył góra/dół obrót w okół własnej osi muszę te wartości w postaci analogowej -10v/+10v poprzez dopinaną kartę analogową np PCI-6208A . wystawić na zewnątrz komputera .Karta też jest jakaś przykładowa może to być karta nie koniecznie analogowa ale np. CanOpen
http://www.kamlab.pl/kartypciwewyanalogowych/kategoria/418_419_420.html?page=1&sort=9a

Powinno to wyglądać następująco

Helikopter stoi na ziemi jedno z wyjść karty podaje 0v im wyżej się wznosi napięcie na wyjściu rośnie aż do 10v dla pułapu np 500m (wysokościomierz helikoptera widać na zdjęciu) podobnie z przechyłami np jest w poziomie wtedy drugie wyjście podaje 0v, przechylam go w lewo maleje do -10v ,prostuje znowu 0v, przechylam w prawo rośnie do 10v i podobna sytuacja z przechyłem przód/tył (wyjścia analogowe karty można podporządkować jestem automatykiem dam sobie z tym rade ) rozważę różne rozwiązania .Głównie zależy mi aby można było monitorować te wartości podczas lotu oraz żeby były realne i faktycznie odzwierciedlały zachowanie helikoptera . Kartę opanuje samemu gorzej ze sprawami informatycznymi dlatego zdam sie na wasze roziązania. Zależy mi głównie na wydobyciu danych z gry ,nawet nie mam pojęcia w jakiej postaci one będą mam zamiar rozważyć różne propozycje sposób rozwiązania jest mi obojętny ważne żeby działało jak należy.

Gwarantuję że cena będzie sumienna do wykonanego zadania !!!!!

pozdrawiam najlepszych Hakerów ;)W razie pytań proszę dzwonić 509-619-149 lub [email protected]

Poniżej zdjęcie widoku z gry jak widać te dane są tylko trzeba je umieć wyciągnąć!!!

Helikopter Battlefield 3.jpg
 
Do góry Bottom