Zapytanie wyciągające hasło..

Bobecc

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2007
Posty
34
Załóżmy że mam dostęp do PA... istnieje takie zapytanie którym wyciągnę hasło//hash usera o magicznym ID=2
smile.gif
??
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
PA to chyba jakis nowy skrót od panel admina xD chyba mu chodzi o to zeby shaxorowac userow forum ktorego jest adminem.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
w bazie są przechowywane hashe haseł musiałbys je lamac albo szukac w bazach hashy.
musiałbys sie dobrac do bazy. Jakie to forum mozesz napisac.
 

Bobecc

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2007
Posty
34
Ale na przemo nie zabardzo chyba działa SQL injection? ;] ? Chodzi mi żeby przez PA (PoleSQL) wyciągnąć hash id'a drugiego
<
 

PL_David

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
1
Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym Atak SQL Injection..
W bazie danych hasło usera jest zakodowane, czy może mi ktoś powiedziec jak je rozkodować?
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Bando jaskinowcow co naczytala sie o sql injection i zamierza stosowac tam gdzie aktualnie stoi. Jak ma dostep do panelu admina to po co szukac bledow ?
Bobecc masz admina na tym forum ? Jak tak to uploaduj jakiegos php shella.
 

Bobecc

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2007
Posty
34
FDJ, 1 rozsądny człowiek ;] Mam / miałem (post z 2007 roku) tam admina. Zaaupałem shea ale wywaliło mi ze pllik n istnieje. ale sprawa juz nie aktualna. FDJ dzieki, bo juz myslalem ze zwariowałem
<
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
gdataonline.com to nie jest cracker tylko wyszukiwarka już złamanych hashy w bazie. Cracker próbuje po kolei wszystkie kombinacje (ew. ze słownika), co zabiera bardzo dużo czasu przy dłuższych i bardziej skomplikowanych hasłach, natomiast serwisy typu gdataonline tylko przeszukują bazę z już złamanymi hasłami, co zajmuję dosłownie chwilę.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
id=2 na phpbb ? To jest chyba Administrator, a jak nie to uploadnij shella i po sprawie.
 
Do góry Bottom