Zbindowanie exe + doc, pdf lub jpg

Pablo01

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2013
Posty
5
Witam,

Szukam kogoś kto zbinduje mi plik exe z plikiem doc, pdf lub jpg tak aby otwierając ten dokument w tle został uruchomiony exe. Zależy mi na niskiej wykrywalności.
 

Pablo01

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2013
Posty
5
Winrarem, jak, znajdę gdzieś instrukcję? Jak będzie wyglądać taki plik?
Chodzi mi o to by nie było pliku nazwa.doc.exe gdyż to śmierdzi z daleka :-(
 

Pablo01

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2013
Posty
5
Dzięki - RTLO, chyba właśnie o to chodziło :)
U mnie jednak zamiast tego "pustego" znaku wyskakuje mi jakiś kwadrat i nic się nie dzieje :-(
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Jaki system operacyjny? RTLO to nie najlepsze rozwiązanie, ponieważ wymaga systemu kodowania UNICODE, jeśli będziesz chciał wysłać taki plik przez pocztę lub GG, bądź cokolwiek innego co korzysta z innego kodowania to nazwa pliku nie będzie wyglądała tak jak my to chcemy tylko dla przykładu: 'image_pgj.exe'. Są na to lepsze sposoby.
 

Pablo01

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2013
Posty
5
Lubię mówić wprost więc zapytam wprost: jakie? ;-)
Jeśli nie na forum to zapraszam na PW do dalszej rozmowy...
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Mogę ci to przerobić tak, że końcówka będzie jpg ,jak ci pasuje wyjaśnię ci jak to zrobić i jakich programów masz użyć , np. będzie wygładało tak Anna_Kolexe.Jpg , W razie ale pisz na pw.powodzenia.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
To co oferujesz to właśnie użycie znaku RTLO, a tak jak pisałem ma to również minusy.
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
SZczerze powiedziawszy Pablo01 ze sklejek zależy do czego ci potrzebne i jak chcesz wysłać korzystałem troche z rtlo, scr wydaje mi sie zabawne choc nie raz ktoś się zachęci do sprawdzenia tego , z binderów lokalnych nie korzystam już, wystarczy mi w zupełności winrar który spełnia moje zachcianki konkretnie + świeży crypter , binderem mogę nazwać z czystym sumieniem Winrar , także polecam ci trochę poczytać o tym co masz dostępne na komputerze od wielu lat a tak może cieszyć oczy.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Heh,na dobrą sprawę nie potrzebujecie zadnego bindera bo sam Windows w sobie ma takie narzędzie ale skoro trudno ruszyć głwą i kliknąc www.gogle.pl ja też wysilać się nie mam zamiaru.Pzd
 
Do góry Bottom