zdalny dostep xp home

d00d

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2004
Posty
29
Mam windows xp home i neo, wyjezdzam na jakis czas i potrzebowalabym teraz jakos udostepnic sobie zasoby z biurowych dysków, jakby to najlepiej rozwiazac, zrobic ftp? :roll:
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
elo
zalezy ile tych zasobów masz
jesli jest nie wiele (tak do 50MB) to wsadz sobie to na jakies darmowe ftp (host.sk)
no ale jesli sprawa wyglada tak ze potrzebujesz wiecej niz te 50 MB to postaw sobie jakis serwer ftp na kompie i po problemie.

A jesli chcialbys wiecej niz tylko ftp na kompie to uruchom sobie lekko uzbrojonego jakiegos konia trojanskiego np z mozliwoscia przegladania HDD i stawiania ftp
Polecam GGT bo zawsze uruchamiajac swoj komunikator bedziesz mial dostep do swego kompa. :twisted: :twisted: :twisted:

PS u mnie na www jest little FAQ o GGT
 

d00d

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2004
Posty
29
mysle ze ftp to nie glupi pomysl
smile.gif
tylko jaki?
trojan to tez moglaby byc fajna sprawa, ale bede miec teraz raczej ograniczony dostep do internetu, tak ze troche nie pasuje :-|
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Hej
<


Ja Ci polecam inny fajny sposob i bardzo prosty: zdalny pulpit za pomoca VNC (bedziesz widzial zawartosc komputera tak jak bys przy nim siedzial) , aplikacja darmowa (Windows, Linux), bezproblemowa, nie wymaga nawet zainstalowania "klienta" na komputerze z ktorego chcesz sie polaczyc, poniewaz dziala przez przegladarke IE. Wymaga zainstalowania servera VNC na komputerze z ktorym bedziesz sie laczyl.

Jesli komputer z ktorym chcesz sie polaczyc przez VNC nie posiada stalego adresu IP
(Neostrada) przeczytaj o DDNS i rozwiaz problem
smile.gif



Inne propozycje programow do zdalnego pulpitu: TUTAJ

PS. XP posiada sam w sobie funkcje "zdalnego pulpitu" jedna nie jest wygodna i nie wiem czy XP home ja posiada. XP Pro tak.

pozdrawiam
aniolek
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
G6 FTP Server - jeden z lepszych jakie używałem, ale remote desktop wymiata.
 
Do góry Bottom