Zemsta na znajomym.

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
Siemano, to znowu ja. Teraz mam dość nietypowy probleem. Poszukuję sposobu zeby powaznie uszkodzc kompa znajomego.
Wazne jest, zeby nie musial tego pobierac, bo, juz on wie, ze ja lubie sie bawic takimi sprawami. Szukam jakiejść srony, gdzie wystarczy, ze kliknie w link i mu, albo cos automatycznie pobierze, albo odrazu roz***rwi kompa.
Każda pomoc mile widziana.

Z góry dziękuję.
 

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
Duzoo gadac, zepsuł mi rower, potem sam do mnie z pesciami skoczyl, pobil mnie. To jest duzy bydlak, wiec w realu nie mam szans mu oddac. Wiem, ze zachowuje sie jak ostatni frajer, ale gry komputerowe to dla niego cale zycie, pewnie stad ta agresja z jego strony. Wiem, ze jak mu cos sie stanie z kompem, to sam nie da rady nawet sformatować. Więc, czeka go wydatek na naprawe..
 

TDK8GB

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
105
Popsujesz mu komputer, zapłaci za naprawę, pobije cię jeszcze raz i tak w kółko. Nie lepiej iść na policję? :D
A co do popsucia komputera to chodzi ci to żeby system nie działał czy żeby np. jakiś podzespół był popsuty?
 
Ostatnia edycja:

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
Podzespół, odpada, ponieważ za trudno bedzie na to zrobic wirusa. Na policje nie pójdę, bo juz wtedy, to wszystkim znajomym bede wrogiem. Jak mu zepsuje kompa, nie bedzie wiedzial nawet kto.
Mam jeszcze opcje, ale juz brutalniejsza. Ale ta opcja tez raczej odpada, nie chce agresji zwalczac agresją.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Podzespół, odpada, ponieważ za trudno bedzie na to zrobic wirusa. Na policje nie pójdę, bo juz wtedy, to wszystkim znajomym bede wrogiem. Jak mu zepsuje kompa, nie bedzie wiedzial nawet kto.
Mam jeszcze opcje, ale juz brutalniejsza. Ale ta opcja tez raczej odpada, nie chce agresji zwalczac agresją.

->

Siemano, to znowu ja. Teraz mam dość nietypowy probleem. Poszukuję sposobu zeby powaznie uszkodzc kompa znajomego.
Wazne jest, zeby nie musial tego pobierac, bo, juz on wie, ze ja lubie sie bawic takimi sprawami. Szukam jakiejść srony, gdzie wystarczy, ze kliknie w link i mu, albo cos automatycznie pobierze, albo odrazu roz***rwi kompa.
Każda pomoc mile widziana.

Z góry dziękuję.

Człowieku, ile Ty masz lat?
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
RDP lub jakis trojan, update biosu z poziomu windy zakladam ze tego OSu uzywasz i wylaczenie kompa podczas zapisu czyli wtedy kiedy nie wolno tego robic.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
To jest duzy bydlak, wiec w realu nie mam szans mu oddac.

fmpt.jpg


Musisz być sprytniejszy jak nie jesteś silniejszy ;)
 

TDK8GB

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
105
„Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie, jak i wam Bóg odpuścił w Chrystusie.” EFEZ. 4,32.

„Wtedy przystąpił Piotr do niego i rzekł mu: Panie, ile razy mam odpuścić bratu memu, jeżeli przeciwko mnie zgrzeszy? Czy aż do siedmiu razy? Mówi mu Jezus: Nie powiadam ci: do siedmiu razy, lecz do siedemdziesięciu siedmiu razy.” MAT. 18,21-22.

„Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych.” MAT. 6,14-15.
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Ja bym to załatwił inaczej, kiedy coś będzie chciał mówisz do gościa prosto w twarz, nie szanujesz znajomości więc goń się frajerze. I pozamiatane a jego psycha zorana, to lepsze niż psucie kompa co taki biedny komputerek ci zrobił to tak jakbyś mu chciał zabić psa albo kota :p no dobra trochę może przesadziłem hehe
 
Do góry Bottom