Zmiana archiwum gg

lukasz21sadek

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2010
Posty
3
Witam

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy byłoby możliwe po wyciągnięciu archiwum GG od kogoś zmienienie go u siebie i później podmienienie? Da się coś taiego zrobić? Będę wdzięczny za pomoc...
 

lukasz21sadek

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2010
Posty
3
Jako jedyny na razie odpowiedziałeś na moje pytanie więc do Cibie bezpośrednio skieruję kolejne.
Otóż mam taki problem, że w moim archiwum pojawiły się rozmowy, których nie przeprowadzałem. Po tym co czytałem na różnyc forach o hackowaniu GG mam dwa pomysły jak to się mogło stać. Po pierwsze ktoś mając moje archiwum jakoś je przerobił. Po drugie myślę, żę np. mając moje hasło i archiwum loguje się u siebie na moje konto, rozmawia z kimś na swoim komputerze a potem to archiwum ląduje u mnie.
Myślisz, że mogę mieć rację i to dałoby się tak zrobić? Bardzo zależy mi żeby to wyjaśnić i będę wdzięczny za pomoc.
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Nie jedyne wiadomości które mogły by trafić do Twojego gg to te co zostały na serwerze czyli gdy klient był nieaktywny a gdy się uaktywniłeś to wylądowały u Ciebie. Oczywiście mógłby ktoś pobrać od Ciebie archiwum i je modyfikować ale poco to jakieś obciążające, kompromitujące rozmowy ?
 

lukasz21sadek

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2010
Posty
3
No właśnie tak, mam teraz spory problem żeby to wszystko jakoś wyjaśnić. Ale dziękuję Ci bardzo za pomoc :) Pozdrawiam ;)

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy taka osoba zostawia jakiś ślad po sobie aby można ją było jakoś zidentyfikować?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom