zmiana dystrybucji

A

Adramelech

Gość
czesc
Od sierpnia zeszlego roku jade na Red Hacie 7.1 tzn teraz go upgrejdowalem do 7.3 jednak coraz powazniej zastanawiam sie nad przesiadka na Slacka.Jesli ktos z was ma Slacka to czy moze mi powiedziec jakies wazniejsze roznice pomiedzy tymi dwiema dystrybucjami.Tak sie pytam bo nie chce przezyc rozczarowania.Dzieki za odpowiedzi
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
czesc
Od sierpnia zeszlego roku jade na Red Hacie 7.1 tzn teraz go upgrejdowalem do 7.3 jednak coraz powazniej zastanawiam sie nad przesiadka na Slacka.Jesli ktos z was ma Slacka to czy moze mi powiedziec jakies wazniejsze roznice pomiedzy tymi dwiema dystrybucjami.Tak sie pytam bo nie chce przezyc rozczarowania.Dzieki za odpowiedzi[/b]


oczywiscie, ze latwiejszy jest rh od slacka, ale slack jest lepszym systemem pod serwer poniewaz jest bardziej stabilniejszy i bezpieczniejszy, mozesz go konfigurowac do wlasnych potrzeb (konfigurujesz jak chcesz); nie bede wiecej pisal bo to za duzo pisania, musisz poprostu zainstalowac slacka i zobaczyc; nie ma w slacku pakietow rpm
 
B

b4d4ss

Gość
slack mial obsluge pakietow rpm juz w wersji 1.0 to jakos w hmmm 1993, ? moze sie myle ;] co do roku... ale po co rpm ? masz zrodla konfigurujesz all do wlasnych potrzeb ...

co do systemu pchelka ma racje, a wogole to poczytaj bugtraq i zobacz nawet na taka bzdure ja exploity, najczesciej bna jaki system sa ... nie mowie o wlasnych ale o tych dostepnych dla kazdego debila ...
 
Do góry Bottom